Huawei Matebook D15 Ekranda Işık Sızması

isimsiz77

Yoctopat
Daha fazla  
Huawei D15 Matebook'umda aldığımdan beri ışık sızmaları mevcut. Huawei temsilcisine sorduğumda:

Merhaba, bilgisayarlar karanlık bir ortamda kullanıldığında, ekran kenarları daha parlak görünebilir. Bunun nedeni, bilgisayar parçaları monte edilirken kenarlarda gerekli toleransların ayrılmasıdır ve bu da ekran ışığı sızıntısına neden olabilir? Bu durum birçok ekranın ortak bir özelliğidir. Normal durumlarda zaman geçtikte ışık sızıntısı yavaş yavaş kaybolur. Huawei bilgisayarlar, sevkiyattan önce sıkı bir şekilde denetlenmiştir ve endüstri standartlarına uygundur. İlgili durum zaman içerisinde azalmazsa ve normal kullanımını etkilerse bizimle tekrar iletişime geçebillirsin. Cihazını iyi günlerde kullanmanı dileriz. Sosyal medya kanalı ile bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz.

Cevabını aldım. Normal kullanımımı etkilemiyor. Ancak film izlerken siyah ekran olduğunda belirginleşiyor. Ne yapmam gerek bilmiyorum. Vatan Bilgisayar'dan satın almıştım. Oraya da danıştım, çalışanlar "cihazı servise yollayalım" dediler. Ancak servise yollayıpta sorunu çözülen hiç kimse bulamadım internette. Bana akıl verirseniz çok mutlu olurum. Yepyeni bilgisayarımı servise göndermek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı