Huawei Matebook D15 i3 yazılım için uygun mudur?

ViolinTR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayar programcılığı okuyacağım ve göreceğimiz dersler SQL server + C# + ofis programları. Ben kendim Udemy'den HTML +CSS+ JavaScript öğreniyorum sorum şu: Aşağıdaki laptop bu işler için uygun mudur? Oyun falan oynamayacağım. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz uygulamalarsa tek kullanacağınız yeterli gibi duruyor. Uzun ömürlü olması açısından bir üst modeli de tercih etseniz iyi olabilir.

Sadece o programları kullanacağından emin misin çünkü ben de aynı bölümden mezunum, android studio - autocad gibi ağır programları da kullanıyorduk. Eğer öyleyse işlemci ve ram yetersiz gibi duruyor.

Sadece o programları kullanacağından emin misin çünkü ben de aynı bölümden mezunum, Android Studio - AutoCAD gibi ağır programları da kullanıyorduk. Eğer öyleyse işlemci ve RAM yetersiz gibi duruyor.

Ben şimdilik kullanacağım programları söyledim. Ayrıca Android Studio - AutoCAD kullanırsam bu laptop da çok mu kasar?

Merhaba arkadaşlar bilgisayar programcılığı okuyacağım ve göreceğimiz dersler SQL server + C# + ofis programları. Ben kendim Udemy'den HTML +CSS+ JavaScript öğreniyorum sorum şu: Aşağıdaki laptop bu işler için uygun mudur? Oyun falan oynamayacağım. Teşekkür ederim.

Kullanacağın programların bunlarla sınırlı kalacağını sanmıyorum. İlk sene için yeter belki ama sonrasında verim alamazsın pek. Bütçen varsa daha iyi bir bilgisayar bakabilirsin bence.

Geri
Yukarı