Huawei Matebook D16 20.000 TL'ye alınır mı?

Bütçe
24000
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: i5-3340 3.10 GHZ
GPU: Amd Radeon R7 240
MotherBoard: H61M-DS2 4.0
RAM: 1x4 4GB DDR3 1333 MHZ
Huawei Matebook D16 i7-12700H kendi sitesinde anlık olarak kuponla beraber 20.049 TL tutuyor. Bu fiyata bu laptop satın alınır mı?

Eğer alınmaz diyorsanız 24.000 TL'ye kadar 12700H civarı güçte bir işlemci ve minimum 5-6 saat bir pil ömrü sunan, en az 4 yıl idare edebilecek bir bilgisayar öneriniz var mıdır?

Huawei Matebook D16 i7-12700H kendi sitesinde anlık olarak kuponla beraber 20.049 TL tutuyor. Bu fiyata bu laptop satın alınır mı?

Eğer alınmaz diyorsanız 24.000 TL'ye kadar 12700H civarı güçte bir işlemci ve minimum 5-6 saat bir pil ömrü sunan, en az 4 yıl idare edebilecek bir bilgisayar öneriniz var mıdır?
Bu laptopları düşünüyorsanız oyun için almıyorsunuz dur. M1 Macbook almak daha mantıklı bence.

Huawei konusunda matebooklar bence ultrabook sınıfında çok güzel bilgisayarlar. Bizzat Matebook 13 modelini kullanıyorum şarj konusunda 3. yılına girmesine rağmen hala 4 saat götürüyor. Ancak sizin bütçelere M1 Macbook çok daha mantıklı olur

Huawei konusunda matebooklar bence ultrabook sınıfında çok güzel bilgisayarlar. Bizzat Matebook 13 modelini kullanıyorum şarj konusunda 3. yılına girmesine rağmen hala 4 saat götürüyor. Ancak sizin bütçelere M1 Macbook çok daha mantıklı olur
Macbook istemiyorum şahsen Apple cihazlardan hoşlanmıyorum ve 8GB RAM'e sahip cihaza o kadar para vermek istemiyorum.

Bu laptopları düşünüyorsanız oyun için almıyorsunuz dur. M1 Macbook almak daha mantıklı bence.
M1 Macbook neden daha mantıklı açıklayabilir misiniz? İşlemci gücü ,fiyat, depolama ve RAM kapasitesi konusunda Matebook çok daha önde.

Macbook istemiyorum şahsen Apple cihazlardan hoşlanmıyorum ve 8GB RAM'e sahip cihaza o kadar para vermek istemiyorum.

M1 Macbook neden daha mantıklı açıklayabilir misiniz? İşlemci gücü ,fiyat, depolama ve RAM kapasitesi konusunda Matebook çok daha önde.
sadece mac işletim sisteminin stabilitesini söyleyebilirim. ancak matebookda fazlasıyla memnun eder. Huawei laptop işinde güzel yol alıyor

Bahsettiğiniz laptop çok güzel. Bir miktar daha verip Asus Vivobook alabilirsiniz. Ben iki model arasında kalıp Vivobook aldım. Çıkamazsanız, o fiyata en iyi model Huawei bence.

7-8 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım, fiyatında gayet iyi bir cihaz. Eğer baz model Macbook Air işinizi görebilecekse fiyatında en iyi model olabilir, hangi kullanım için alacaksanız bilmiyorum ama beklentiyi karşılayabilir. Windows tarafında ise Matebook D16 gayet iyi, büyük ekranlı ama taşınabilir, RAM-depolama bakımından giriş seviyesinin üstünde, tasarımı da iyi bir cihaz arıyorsanız işinizi görecektir. Hem tasarımıyla hem pil ömrüyle daha mobil bir cihaz için ise Macbook'a yönelebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı