HUAWEI MatePad 11.5 Ön Satışa Sunuldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
HUAWEI MatePad 11.5

Geliştirilmiş donanım ve yazılımla gelen yeni Huawei Matepad 11.5, PC düzeyinde uygulama ile hizmet paketi sunarak genç profesyonellere ve üniversite öğrencilerine hitap edecek şekilde tasarlandı. Tabletin 120 Hz ekran yenileme hızı, her bakışta akıcı görseller sunuyor. Yeni yıldız ışığı kum tasarımı, kozmik yıldız halkası kamerasıyla kusursuz bir şekilde çalışarak tableti gerçekten görülmeye değer bir ürün […]

Devamı: HUAWEI MatePad 11.5 Ön Satışa Sunuldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Konuda eksik çok Recep bey. Ben biraz detay vereyim. İşlemcisi Snapdragon 7 gen 1 bence orta seviye bir işlemci ama gen 2 olsaydı tadından yenmezdi. 8 GB RAM 128 GB hafızayla geliyor. Geri kalan kısmı sizin dediklerinizin aynısı. Canlı desteğe bağlanırsanız 200 TL kupon veriyorlar 300 TL'de sepet indirimi var. Klavye kalem ve Bluetooth mouse hediye veriliyor. Toplam 7500 TL ödüyorsunuz. Ben Huawei shopa girip tesafüden diğer tabletlere bakarken birden önüme düştü daha müşteri temsilcisinin bile haberi yoktu :) Türkiye'de ilk sipariş veren kişi olabilirim. Müşteri temsilcisinin dediğine göre 25 Temmuz'da teslim edilmeye başlanacakmış.

Konuda eksik çok Recep bey. Ben biraz detay vereyim. İşlemcisi Snapdragon 7 gen 1 bence orta seviye bir işlemci ama gen 2 olsaydı tadından yenmezdi. 8 GB RAM 128 GB hafızayla geliyor. Geri kalan kısmı sizin dediklerinizin aynısı. Canlı desteğe bağlanırsanız 200 TL kupon veriyorlar 300 TL'de sepet indirimi var. Klavye kalem ve Bluetooth mouse hediye veriliyor. Toplam 7500 TL ödüyorsunuz. Ben Huawei shopa girip tesafüden diğer tabletlere bakarken birden önüme düştü daha müşteri temsilcisinin bile haberi yoktu :) Türkiye'de ilk sipariş veren kişi olabilirim. Müşteri temsilcisinin dediğine göre 25 Temmuz'da teslim edilmeye başlanacakmış.
Hocam sizce Matepad 11 (2023) ile arasında hangisi daha mantıklı? Ekranı ve işlemcisi biraz daha düşük ama Ram’i 6 yerine 8 GB 11.5’in sanırım, onun dışında büyük farkları var mı? İkisi de klavye-kalem-mouse ile geliyor, 11.5 dediğiniz şekilde 7500’ken 11 (2023) 9200 TL’ye denk geliyor sanırım.

Doğru düzgün karşılaştırma, bilgi vs bulmak çok zor gerçekten.

Bilmediğim büyük bir fark (SD kart desteği, hoparlör sayısı/kalitesi vs) yoksa sırf ekranı biraz daha iyi diye 1700 TL daha vermeye gerek yok sanki.

Son düzenleme:
Hocam sizce MatePad 11 (2023) ile arasında hangisi daha mantıklı? Ekranı ve işlemcisi biraz daha düşük ama RAM'i 6 yerine 8 GB 11.5'in sanırım, onun dışında büyük farkları var mı? İkisi de klavye-kalem-mouse ile geliyor, 11.5 dediğiniz şekilde 7500'ken 11 (2023) 9200 TL'ye denk geliyor sanırım.

Doğru düzgün karşılaştırma, bilgi vs bulmak çok zor gerçekten.

Bilmediğim büyük bir fark (SD kart desteği, hoparlör sayısı/kalitesi vs) yoksa sırf ekranı biraz daha iyi diye 1700 TL daha vermeye gerek yok sanki.

Aslında bu tarz cihazlardan anlayan birisinin incelemeye vs ihtiyacı yok. 11'de SD 865 var 11.5'ta SD 7 gen 1 var. 7 gen 1 daha yeni fakat 865 bir tık daha performanslı bir işlemci. İkisinin arasında çok büyük farklar olduğunu düşünmüyorum. Bunun yanında 11.5 hem ekranı daha büyük hem +2 GB RAM hem de fiyat olarak 7200 TL'ye alınabiliyor dostum. Ben 11.5 sipariş verdim iptal etmeyi de düşünmüyorum. Yanında zaten 4 bin liralık aksesuar veriyor. Diğer tabletlere baktığında bu adamlar resmen tableti 3 bine falan vermiş oluyor.

Aslında bu tarz cihazlardan anlayan birisinin incelemeye vs ihtiyacı yok. 11'de SD 865 var 11.5'ta SD 7 gen 1 var. 7 gen 1 daha yeni fakat 865 bir tık daha performanslı bir işlemci. İkisinin arasında çok büyük farklar olduğunu düşünmüyorum. Bunun yanında 11.5 hem ekranı daha büyük hem +2 GB RAM hem de fiyat olarak 7200 TL'ye alınabiliyor dostum. Ben 11.5 sipariş verdim iptal etmeyi de düşünmüyorum. Yanında zaten 4 bin liralık aksesuar veriyor. Diğer tabletlere baktığında bu adamlar resmen tableti 3 bine falan vermiş oluyor.
11.5’te ekran çözünürlüğünü kısmış olmaları üzdü beni asıl, ama film-video-çizimden ziyade ders notu okumak ve sunum hazırlamak için kullanacağımdan 2000 TL fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. 11.5’teki 2.2K piksel sayısı da yeterince güzel bir görüntü sunuyordur 11’deki 2.5K’ya kıyasla.

11.5’i 7500’e mi 7200’e mi alabiliyoruz hocam? Dediğiniz gibi canlı destekten 200 + sepette 300 ile 7500’e iniyor, 7200 demeniz kafamı karıştırdı.

11.5'te ekran çözünürlüğünü kısmış olmaları üzdü beni asıl, ama film-video-çizimden ziyade ders notu okumak ve sunum hazırlamak için kullanacağımdan 2000 TL fiyat farkına değmez diye düşünüyorum. 11.5'teki 2.2K piksel sayısı da yeterince güzel bir görüntü sunuyordur 11'deki 2.5K'ya kıyasla.

11.5'i 7500'e mi 7200'e mi alabiliyoruz hocam? Dediğiniz gibi canlı destekten 200 + sepette 300 ile 7500'e iniyor, 7200 demeniz kafamı karıştırdı.

Yukarıda arkadaş indirim kodunu paylaşmış.

Ekranları arasında çok büyük fark yok bence 11.5 ekranı da iyi çıkacak. Zaten 14 günlük iade süren var beğenmezsen iade edersin. Ama bence bu fiyata çok iyi bir seçenek şu an. Zaten hızlı bir şekilde fiyatı yükselir.

Yeni konular

Geri
Yukarı