Huawei MatePad 11.5 Paper Edition alınır mı?

kailes

Femtopat
Daha fazla  
Bu model dün satışa çıktı. Normal 11.5 ile arasındaki fark ekran yansıması olmaması, göz yorgunluğu için daha iyi olması ve daha çok kağıt hissi vermesi, bir de 128 GB hafıza farkı var. Tableti kullanım amacım daha çok soru çözmek, PDF incelemek, YouTube vb. oyun oynamayı pek düşünmüyorum, sizce alınır mı? Yoksa MatePad Air her türlü daha mı iyi? Ya da bir kere alıyorum deyip Samsung Tab S9 ya da S8 Ultra almak mı? Yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
knk ne yaptın acaba ben de aynı amaçlarla kullanıcam. Göz kuruluğu var o yüzden ekrana çok önem veriyorum ama mat paper ekran koruyucular görüntüyü çok bozuyor acaba bu da bozulmuş mudur

knk ne yaptın acaba ben de aynı amaçlarla kullanıcam. Göz kuruluğu var o yüzden ekrana çok önem veriyorum ama mat paper ekran koruyucular görüntüyü çok bozuyor acaba bu da bozulmuş musipariş
Sipariş verdim gelmesini bekliyorum. Ön satış olduğu için hemen göndermediler. Bir kaç tane inceleme videosu çıktı oradan izleyebilirsin. Benim hoşuma gitti videolardan gördüğüm kadarıyla umarım memnun kalırım. Gelince daha detaylı yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı