Huawei modem Root şifresi nedir?

Cahilmuhendis

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar! Selamun aleyküm ben Cahilmühendis. Uzun bi süreden sonra (sanırım 1 yıl) tekrar aranızdayım. Kısa bi süre sonra buradaki kıymetli arkadaşlarımın yardımıyla topladığım bilgisayarımın da tanıtımını yapacağım. Her neyse gelelim biz asıl konumuza.

Superonline kullanan arkadaşlar bilirler, bize verilen en son modem "Huawei hg253s" markalı ve modelli bir modemdir. Bu modemin arayüzüne girince sadece Wifi şifresi değiştirmek gibi bir kaç komik ve basit ayardan fazlasını yapamıyoruz.

Bu yüzden bana ve bize lazım olan Root yani yetkili kişi giriş şifresi. Bilen, bir fikri olanlar varsa bu başlık altında toplanalım. "Packet sniffing ile bu root şifresi bulunabilir mi?" Bu da önemli bir soru. Yok bulunmaz diyorsanız elimde bir kaç şifre var. Fakat bunlar SOL tarafından (SuperOnLine) değiştirilmiş. Acaba modeme arkadan reseti çaksak modem eski güncellenmemiş haline gelirde biz de acele edersek bu eski şifreler ile giriş yapabilir miyiz?

Fikri olan arkadaşları bekliyorum.

Güncel++

Modeme reset atarsan ilk günkü şifre ve kullanıcı adına geri döner. Kullanıcı adın: admin şifren: superonline olması lazım.

Yabancı sitelerde ara dicemde, bendede var huawei hg 520 sanırım arayüz baya iyi root işleminden sonra bize neler kazandiracak? Modemin içini açıp bakalım mı? :D

HG253S
internet kafede kullanıyorum superonline modemi. 100mb sınırsız. 2 gündür problemim var en fazla 30 kullanıcı internete baglanabiliyor ve superonline çözmüyor. bu modem böyle 30 sınır diyor normal yapabilcegimiz bişey yok diyor.

- Daha önceden sınır yoktu kullanıcı sayısında biranda böyle oldu ve düzeltmiyorlar. Yıllardır kullanıyorduk aynı sistemi (40 müşteri bilgisyrı + 1 Server + 1 Ana Bilgsyr + 1 adet 1000mb hp router)

bu konuda yardımcı olabilecek ya da beni yönlendirebilecek biri var mı ?

konu ACİL !

Modeme yakında reset attınız mı? Arayüzde bağlanabilecek en fazla kişi sayısını yükseltin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı