Huawei Modem Sinyal Gelmeme Sorunu

Baran Görücü

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2-3 gün önce aynı sorunu yaşadım fakat aynı gün içerisinde düzelmişti. Dün tekrarladı, yetkilileri aradım. Hattınıza sinyal gelmiyor dediler işte klasik arıza kaydı falan. Hala devam ediyor sorun. Modem üzerinde yeşil olarak sadece güç ışığı yanıyor. Bir de VOIP üzerinde kırmızı bir telefon ışığı yanıyor. Sorunu çözebilecek arkadaşlar lütfen mesaj atın internet kafeden yazıyorum. Akşam 6 gibi bir daha girip mesajara bakacağım.

Modeminizden bina tesisatına kadar olan kablolamayı kontrol edin, eğer bir sorun yoksa müşteri hizmetlerini tekrar arayarak durumu bildirin.

Modeminizden bina tesisatına kadar olan kablolamayı kontrol edin, eğer bir sorun yoksa müşteri hizmetlerini tekrar arayarak durumu bildirin.
Dostum huawei modemimi çıkardım yerine airties rt 104 modemi taktım adsl ışığı yandı :) Fakat rt 104'ün kurulumunu yapmadığım için internet yok. 10 yıllık modemin adsl ışığı yanıyor fakat 2 yıllık modemin neden yanmıyor acaba? Sorun benim Huawei HG655d'de mi acaba?

Ben hattınıza sinyal gelmiyor derken, binaya gelmiyor anladım. Bu yüzden bu şekilde bir geri dönüş yaptım.

En güncel yazılımını yükleyip, fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra tekrar deneyin. Eğer yine yanmıyorsa ışık modem arızalı olabilir, bu durumda servise gönderebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı