HUAWEI nova 10 İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
hlebou82rjc.jpg

HUAWEI, Eylül ayının sonunda düzenlediği etkinlikle birlikte nova 10 serisini tanıtmıştı. Serinin üst seviye modeli olan nova 10 Pro’nun özelliklerine ve diğer detaylarına yakından bakmıştık. Şimdi ise baz model olan HUAWEI nova 10’un özelliklerine ve fiyatına göz atıyoruz. HUAWEI nova 10 Özellikleri Mobil fotoğrafçılık ve vlog çekimlerine odaklanan bir seri olarak öne çıkan nova 10 […]

Devamı: HUAWEI nova 10 İncelemesi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ah Huawei ambargolu kekim, keşke hala Android kullanabilsen. Huawei almamamda ki tek sebebim Android olmaması. Nova 10 gördüğüm kadarıyla özellikle kamera anlamında çok iyi bir telefon, işletim sistemi de oldukça akıcı çalışıyor. Fiyatını hak eder mi bilemiyorum ama iyi bir telefon.

Ah Huawei ambargolu kekim, keşke hala Android kullanabilsen. Huawei almamamda ki tek sebebim Android olmaması. Nova 10 gördüğüm kadarıyla özellikle kamera anlamında çok iyi bir telefon, işletim sistemi de oldukça akıcı çalışıyor. Fiyatını hak eder mi bilemiyorum ama iyi bir telefon.
Hak etmiyor, çünkü bulunduğu fiyata göre SoC'u zayıf. Rakiplerinde Dimensity 8100 bile varken bu telefonda 778G olması, o denli fiyattaki bir ürün için fiyasko.

Geri
Yukarı