Huawei P Smart 2018 Android 9.1 EMUI güncellemesi takılma ve kasma problemi

Daestro

Hectopat
Yer
Satürn
Daha fazla  
Merhabalar, telefonum güncellendikten sonra kasmalar, yavaşlamalar başladı enterasan bir şekilde, her şeyi akıcı bir şekilde yaparken şimdi takıla takıla yapıyorum. Başlığı yazarken bile takılıyor telefon bunun sebebi ne? Lütfen yadımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, telefonum güncellendikten sonra kasmalar, yavaşlamalar başladı enterasan bir şekilde, her şeyi akıcı bir şekilde yaparken şimdi takıla takıla yapıyorum. Başlığı yazarken bile takılıyor telefon bunun sebebi ne? Lütfen yadımcı olur musunuz?
Bende Honor 9 Lite var daha Android 9.0 bile gelmedi Haziran'da gelcek diyorlardı tüm telefonlara sen 9.1 i bile almışın benim tavsiyem yapabiliyorsan 9.0 a dön yok yapamam diyorsan güncellemeleri bekle.

Güncellerken Feragatname diye birşey vardı orada hatalar sorunlar olabileceği yazıyordu. Büyük ihtimal güncellemelerle düzelir.

Fabrika ayarlarına döndürdükten sonra her şey düzeldi, teşekkürler. :)
Bende önceden güncelledim ama ufak tefek kasmalar dolayısıyla 8 e geri döndüm. Şimdi güncellesem kasmalar olursa sıfırlasam kesin düzelir mi? Güncellememi tavsiye eder misiniz?

Şu anda önermiyorum ama güncellemeyi yaptıktan sonra telefonu sıfırlarsan, güncellemeyi yapabilirsin.
Güncellemeyi yapınca bir sorun olursa sıfırlarım. Yani güncelle diyorsunuz öyle mi? 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı