Huawei P20 Lite vs Mate 10 vs 20 Lite

semih1497

Kilopat
Daha fazla  
Bugünlerde telefon almayı düşünüyorum ama Mate 10 Lite, Mate 20 Lite ve P20 Lite arasında bir seçim yapmam gerekiyor. Sizce hangisini almalıyım? Aralarındaki farklar nedir ve o fiyatları vermeye değer mi? Aynı fiyat segmentinde telefon önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri değil. Kamera sizin için çok çok çok önemli değilse Honor Play öneririm. Şunu da bilin ki Mate 20 Lite'nın kamerası Honor Play'e göre biraz daha iyi, arada inanılmaz bir fark yok. Görünüş olarak tamamen aynı Mate 20 Lite ile. İşlemcisi Kirin 970, Kirin 710'a göre çok daha iyi. Batarya olarak ikisinde de 3750 Mah batarya var. Honor Play'ı ilk çıktığı zamanlarda aldım, bir süredir kullanıyorum çok memnunum.

Honor Play - Huawei Mate 20 Lite Karşılaştırması - Epey

Son düzenleme:
Hiçbiri değil. Kamera sizin için çok çok çok önemli değilse Honor Play öneririm. Şunu da bilin ki Mate 20 Lite'nın kamerası Honor Play'e göre biraz daha iyi, arada inanılmaz bir fark yok. Görünüş olarak tamamen aynı Mate 20 Lite ile. İşlemcisi Kirin 970, Kirin 710'a göre çok daha iyi. Batarya olarak ikisinde de 3750 Mah batarya var. Honor Play'ı ilk çıktığı zamanlarda aldım, bir süredir kullanıyorum çok memnunum.

Honor Play - Huawei Mate 20 Lite Karşılaştırması - Epey
Hocam, Sar değeri yarı yarıya fark ediyor ama sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı