Huawei P20 Lite vs Xiaomi Redmi 5 Note

m1cope

Kilopat
Merhaba Huawei P20 Lite vs Xiaomi RedMi Note 5. İkisi de 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı var. Hangisi daha iyi sizce?

Fiyatını şöyle düşünün:

Huawei P20 Lite: 1400 TL
Xiaomi Redmi 5 Note: 1300-1400 TL

Not: Huawei P20 Lite'nin arkasında China Mobile 4G LTE yazıyor o yüzden ucuz fiyata buldum. 1 yıl yurt dışı garantili ikisi de.

İkiside Orijinal ama satıcı Huawei'nin Çin için yapıldığını sonradan Global Rom atıldığını ve sıkıntı olmayacağını söyledi. Sonuç olarak Huawei alırsam satmak sıkıntı olur ama en az 3, 4 yıl kullanacağım bu telefonları. Kamera çok önemli değil benim için. Görüntü güzel olursa iyi olur ama önceliğim her zaman performans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 5'in çift kameralı (Çin) versiyonundan bahsediyorsanız kesinlikle Redmi Note 5. CPU ve GPU tarafında çok daha güçlü. Kamerası da kurtaracak seviyede. Pili zaten günlük kullanımı havada karada kurtarır. P20 Lite'in avantajları kamera ve tasarım. Diğer yönlerde Redmi Note 5.

bunlar beni kaç yıl götürür yaklaşık. huawei alsam 4.5 yıl gider mi?
Redmi Note 5'in çift kameralı (Çin) versiyonundan bahsediyorsanız kesinlikle Redmi Note 5. CPU ve GPU tarafında çok daha güçlü. Kamerası da kurtaracak seviyede. Pili zaten günlük kullanımı havada karada kurtarır. P20 Lite'in avantajları kamera ve tasarım. Diğer yönlerde Redmi Note 5.
zaten o kadar çok büyük oyunlar oynayan biri değilim telefondan. o yüzden p20 lite bana daha uygun olur gibi geldi.

Huawei P20 Lite - Xiaomi Redmi Note 5 (64 GB / 4 GB) Karşılaştırması - Epey

burada da xiaomi daha iyi ama dediğim gibi mesela pubg mobileyi pc ye indirdim öyle oynuyorum. telefonda oynamam o kadar oyunlar. en fazla mortal kombat :D

Son düzenleme:
bunlar beni kaç yıl götürür yaklaşık. huawei alsam 4.5 yıl gider mi?
Hayır, gitmez. Çünkü giriş seviyesi bir işlemci. Snapdragon 625'in bile az bir şey gerisinde. Sizin için tasarım ve kamera önemliyse P20 Lite alabilirsiniz. Alacağınız fiyat da uygun aslında.
Görüntü güzel olursa iyi olur ama önceliğim her zaman performans.
Burayı görmemişim, performans önemliyse Redmi Note 5 derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı