Huawei P40 Lite vs iPhone 11

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Arkadaşlar elimde Huawei P40 Lite var, sistem olarak hızlı çalışıyor. Diğer özellikleri de tatmin edici ve sorun çıkartmıyor fakat Google olmadığından dolayı bu telefona çok para vermiyorlar ikinci elde gideri 3K civarı. Almak istediğim telefon iPhone 11 fakat o telefon da fiyatını hak eden bir telefon değil. Parayı çok kolay kazanan biri değilim, elimdeki telefon beni daha ne kadar götürür? Elimdeki paraya 6-7k daha koyup bunu almayı düşünüyorum, sizce geçeyim mi? Elimdeki dolar olan paramı yatırım olarak bırakayım mı?

Bence bırak çünkü iPhone 11 kesinlikle fiyatını hakeden bir telefon değil. Ne zaman P40 Lite kullanılamaz hale geldi o zaman tekrar oturup düşünürsün kenardaki paranla. Şahsen yurt dışı OnePlus 9 kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim şu ana kadar gördüğüm en f/p şey olabilir.

Bence bırak çünkü iPhone 11 kesinlikle fiyatını hakeden bir telefon değil. Ne zaman P40 Lite kullanılamaz hale geldi o zaman tekrar oturup düşünürsün kenardaki paranla. Şahsen yurt dışı OnePlus 9 kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim şu ana kadar gördüğüm en f/p şey olabilir.
İmei atılıyor mu o cihaza?

Hocam artık iOS kullanmak istiyorum ya, ikinci el iPhone 11 sağlam, sorunsuz, sıkıntısız bulursam alacağım büyük ihtimalle. Peki telefonun sıkıntısız olduğunu nasıl anlarım?

Geri
Yukarı