Huawei P9 Lite 2017 bildirim paneli çalışmıyor

iNeonDragon

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefon modelim Huawei P9 Lite 2017. cihazın bildirim paneli çalışmıyor. Yani yukarıdan aşağı çekince gelen panel gelmiyor. Yani sanki yukarısı boş gibi. Panel çalışıyor saat olsun operatör ismi olsun gelen uygumaların simgeleri olsun ama panel aşağı gelmiyor. Sanki oranın dokunmatıği çalışmıyormuş gibi. Ama dokumatiği test ettim yani o bölgeye uygulama falan dokunmatik çalışıyor. Bir türlü düzelmedi. Dedim belki yazılımda hata olmuştur dedim ama yok fabrika ayarlarına döndüm her şeyi sildim yine de olmadı bir türlü. Bunu nasıl yapabilirim. Dediğim dokunmatiği test edildi ama dokunmatikte sıkıntı yok. Bildirim panelinde arıza var. Açılmıyor. İnternette bulduğum çözümlerde olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey tam olarak değil romda bir şeyler hasar gördüyse fabrika ayarlarına dönmek sorunu çözemez tahmin ediyorumki sizin durumunuz bu romu yeniden flashlamak başlangıçtaki yazılımı sıfırdan tekrar yüklemek anlamına gelir.

Aynı şey tam olarak değil romda bir şeyler hasar gördüyse fabrika ayarlarına dönmek sorunu çözemez tahmin ediyorumki sizin durumunuz bu romu yeniden flashlamak başlangıçtaki yazılımı sıfırdan tekrar yüklemek anlamına gelir.
Tamam bunu deneyeyim bi
Stock rom bulup flashlayın.
Hocam bi Stock ROM adresi falan verebilirmisiniz nasıl yüklenir falan. 5 gündür aradımda buladım genelde 30-40 mb dosyalar var. Bunlar sistem değildir galiba.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı