Huawei P9 Lite Mini Nasıldır?

Hepinize teşekkürler yorumlarınız için Huawei P9 Lite Mini yerine P9 Lite 2017 aldım. Üründen gayet memnunum, yalnız kendine has klavyesi yok SwiftKey ve Gboard klavyeler mevcut, bu durum beni şahsen tereddüte düşürmedi değil. Çünkü yazdıklarımızı(Şifre vs.) kaydeder diye içim rahat değil, bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? @BERWAR @THE_MILLER .

Son düzenleme:
Hayırlı olsun öncelikle. Sanal klavye kısmında evet Google'in Gboard ve SwiftKey klavyeler mevcut. İkisi de güvenilir ve en popülerden. Diğer klavyelerden farkı yok. Hoşuna giden klavye varsa da "Sanal klavye ekle" kısmından ekleyebilir veya Play Store'dan indirebilirsin.

Hayırlı olsun öncelikle. Sanal klavye kısmında evet Google'in Gboard ve SwiftKey klavyeler mevcut. İkisi de güvenilir ve en popülerden. Diğer klavyelerden farkı yok. Hoşuna giden klavye varsa da "Sanal klavye ekle" kısmından ekleyebilir veya Play Store'dan indirebilirsin.
Sağolun teşekkür ederim. 2 klavye yeterli başka harici klavye düşünmüyorum :D İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı