Huawei Watch GT 2

Kerem9

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Öncelikle başlıktaki saati gerçek hayatta da denedim boyut olarak vs çok sevdim saati fakat aklımda bazı sorular var. Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
1- Ekran hareketsizlikte açık kalıyor mu?
2- Biri beni aramadan ben ona rehberden arama yapabiliyor muyum?
3- Telefonda veya bilgisayar da spotfiy de şarkı dinlerken telefondan değiştirebiliyor muyum?
4- Mesajlara geri dönme var mı yoksa sadece bildirimleri mi görebiliyorum?

Merhaba hali hazırda 6 aydan uzun süredir kullandığım saat. Tek tek cevap veriyim

1- Ekran kapanıyor
2- Saatin içine eklediğiniz kişileri saat üzerinden arıyabilirsiniz
3- Sanırım saatten değiştirmekten bahsediyorsunuz evet telefonla bağlantılıysa ve erişime izin verdiyseniz müziğinizi değiştirme durdurma ve sesini açma gibi fonksiyonlarını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca saatin dahili hafızasına da müzik yükleyip dinleyebilirsiniz yine saat üzerinden
4- Sadece bildirim geliyor maalesef hazır mesaj bile atamazsınız.

Merhaba hali hazırda 6 aydan uzun süredir kullandığım saat. Tek tek cevap veriyim

1- Ekran kapanıyor
2- Saatin içine eklediğiniz kişileri saat üzerinden arıyabilirsiniz
3- Sanırım saatten değiştirmekten bahsediyorsunuz evet telefonla bağlantılıysa ve erişime izin verdiyseniz müziğinizi değiştirme durdurma ve sesini açma gibi fonksiyonlarını kullanabiliyorsunuz. Ayrıca saatin dahili hafızasına da müzik yükleyip dinleyebilirsiniz yine saat üzerinden
4- Sadece bildirim geliyor maalesef hazır mesaj bile atamazsınız.
hmm bence yeterli gibi canlıda da gördüm çok güzel bi saate bekliyor önerir misin?

Geri
Yukarı