Huawei.web.tr Sipariş İptali

Aberforth.

Hectopat
Dün akşam gece 11'de bu siteden P9 batarya satın aldım. Ama sonrada öğrendim ki site orijinal ürün satmıyormuş. Şu anda arıyorum açmıyorlar. WhatsApp destek hattından yazdım son görülme dün akşam diyor, mail de attım. Eğer ulaşamazsam kargoya verirlerse ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım kartla almış.

Zaten site fake. Alan adı bile fake. Neden buradan aldınız ki?
Hocam hiç araştırmadim Türk kafası bide dedim pahalı bide bu domainlerle aram yoktur dalgınlık 1 saat sonra geldi aklıma kontrol etmek ve evet kartla aldım. Kargoyu almasam para iadem gelir mi?

Hocam hiç araştırmadim Türk kafası bide dedim pahalı bide bu domainlerle aram yoktur dalgınlık 1 saat sonra geldi aklıma kontrol etmek ve evet kartla aldım. Kargoyu almasam para iadem gelir mi?
Para iadesini ilgili satıcı ile konuşmanız gerekiyor. Hafta sonu olması nedeniyle geri dönüş yapmıyor olabilirler. Pazartesi gününü beklemek lazım.

Hocam dünde hiç açmadı lar whatsapp destek hattında son görülme perşembe günü eğer kargo gelirse işler daha sıkıntıya binecek o yüzden sordum

Ürünü iade ete basınca hata veriyor hala telefonlar açılmıyor kargoya verilmiş ne yapmam gerekiyor 100 TL verdim sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…