Huawei Y5 2019 vs Samsung J7 Core

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şu anda iki cihazda elimde ve ikisini de kurcaladım. Arada kaldım size danışmak istedim, sizce bu 2 cihazdan hangisini kullanmalıyım?
Kullanım tarzım şu şekildedir;

-Günlük
-Fotoğraf - Video
-Sosyal Medya
-Oyun (Arada bir)

Sizce, kullanım tarzına göre hangi modeli kullanmalıyım? Neden?

Merhaba arkadaşlar, şu anda iki cihazda elimde ve ikisini de kurcaladım. Arada kaldım size danışmak istedim, sizce bu 2 cihazdan hangisini kullanmalıyım?

-Günlük
-Fotoğraf - video.
-Sosyal medya.
-Oyun (arada bir)

İkisi de çöp.

Kardeşim, telefonları kötülemen gereken konu yok. Telefonlar nasıl iyi mi demiyorum bu iki cihazdan hangisini kullanabilirim diyorum. Tolere sağlayıp sorumu cevaplar mısın? Ya da konuma göz atma.

İllaki ikisinden biri olacaksa Samsung al. Senin yerinde olsam bu cihazları almak yerine eski amiral gemisi cihaz bakardım.

Galaxy J7 2015 (Android 6.0.1) ve Huawei Y6 2019'u (Android 9) kullandım, aynı anda kıyaslama imkanım da oldu. Y5 2019 ve Y6 2019 ekran farkları dışında aynı cihazlar sanıyorum. Sadece arama, mesajlaşma ve Whatsapp için kullanacaksanız kesinlikle J7 Core. Fotoğraf ve video konusunda da Y5 ve Y6'nın yüzüne dahi bakmam. Sosyal medya ve oyun konusunda Y5 diyebilirim ama bariz bir üstünlük yazmam.

Ayrıca 2-3 yıllık bir kullanım söz konusu ise batarya değişiminin daha kolay olması sebebiyle J7 Core avantajlı olur.

-Günlük
-Fotoğraf - Video
-Sosyal Medya
-Oyun (Arada bir)

İkiside benzer cihazlar. İkisinin arasından J7 Core. Neden ikisini de satıp daha iyi bir cihaz almıyorsun ?

Geri
Yukarı