Huawei Y9 Prime ekran akması

Labris

Centipat
Daha fazla  
2 yıllık garantisi 1 ay önce biten telefonumun yere düşme sonucu ekranı kırılmıştı. Bir Vodafone şubeesine gidip yaptırdım, orijinal ekranın artık Türkiye'ye gelmediğini ve a sınıfı bir yan sanayi takacağını söyledi. Değiştirmeyi düşündüğümden pek üstünde durmadım ve yaptırdım. Aradan tam 7 gün geçti telefon yatağın üzerinde dururken bir anda ekranı gitti. Ses vs bir şey çıkmadı. Yatağın üzerine koydum WhatsApp'a bakıp 5 dk sonra gelip ekranı açmak istediğimde ekran açılmıyordu. Mürekkebi akmış gibi bir görüntü verdi. Yaptırdığım yere götürüp durumu anlattım, yan sanayi kısmına bunu gönderip yeni ekran gönderirlerse yapacağını ve bugün gelip alabileceğimi söyledi. Telefon 3 gündür onlarda. Bugün gittim, daha bu sabah gönderebildim cuma diyelim ama kesin tarih veremiyorum vs bir şeyler söyledi ve yapılacağına dair umutlu olmadığını falan geveledi. 550 lira vermiştim bu tamir işlemi için ve durduk yere ekran gitti, şimdi bayi durumu kabul etmezse nasıl bir yol izleyebilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…