Huion H610 PRO V2 grafik tableti nasıldır?

IM GROOT!

Hectopat
Arkadaşlar aranızda grafik tablet olarak Huion H610 PRO V2 grafik tabletini kullanan var mı? Memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wacom One By Small almayı tercih ettim. Size de tavsiye edebilirim.
Wacom One By Small almayı tercih ettim. Size de tavsiye edebilirim.
Ben uygun denebilecek bir fiyata (678,50 ₺) Huion H610 pro v2 aldım. Kargoda. Elime geçmesini bekliyorum. Belki Wacom kalitesinde olmayacak ama özellikleri bana iyi gözüktü. Bakalım, bekliyorum. Tecrübe edip göreceğim. Size de hayırlı olsun...

Ben en uygun koşulda satış yaptığını düşündüğüm aşağıdaki linkteki satıcıdan aldım. (Ürün Amerika'dan ancak gittigidiyor güvencesiyle geliyor. Sizin de belirttiğiniz durum (yurt dışı satış siteleri) beni bu karara yönlendirdi. Ürünün gelmesi ortalama 15 günü buluyor ama memnun kaldım. Görülen fiyat dışında kargo ya da gümrük bedeli ödemiyorsunuz.

@Murat94 bildiğim kadarı ile ürün gümrüğe geldiğinde seni arayıp vergi isteyecekler ve sen vergiyi yatırdıktan sonra ürün senin adresine yönlendirilecek.
Hayır; daha önce belirttiğim gibi. Gittigidiyor ekranında yaptığınız ödeme dışında hiçbir ilave ödeme yapmıyorsunuz. Ben 26 Ocak 2021 tarihinde teslim aldım. Satıcıyla mesajlaşıp teyit edebilirsiniz. Kargonuzun güncel durumunu shipzip.com adresinden takip numaranızla takip ediyorsunuz. Gümrük işlemleri de kısa sürede sonuçlanıyor.

Hayır; daha önce belirttiğim gibi. Gittigidiyor ekranında yaptığınız ödeme dışında hiçbir ilave ödeme yapmıyorsunuz. Ben 26 Ocak 2021 tarihinde teslim aldım. Satıcıyla mesajlaşıp teyit edebilirsiniz. Kargonuzun güncel durumunu shipzip.com adresinden takip numaranızla takip ediyorsunuz. Gümrük işlemleri de kısa sürede sonuçlanıyor.
Bilgilendirme için çok teşekkürler, güle güle kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı