Humble Bundle "Your card has been declined" hatası

Remauxx

Hectopat
Humble Monthly paketi almaya çalışıyorum fakat böyle bir hata veriyor, Master Card ile denedim ATM kartı olarak geçiyor sanırım içinde parada var. Olmayınca Ininal'le denedim gene olmadı sebebini bilen var mıdır ?
1536432549950.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Humble Monthly paketi almaya çalışıyorum fakat böyle bir hata veriyor, Master Card ile denedim ATM kartı olarak geçiyor sanırım içinde parada var. Olmayınca Ininal'le denedim gene olmadı sebebini bilen var mıdır ?
Eki Görüntüle 329598
Eğer ön ödemeli kart kullanıyorsan galiba aylık abonelik servisi için geçerli olmadığı yazıyor.

Ö
Ödeme bilgilerini güncelleyin mi ininalden sonra denerken?

deme bilgilerimi hiç bir zaman kaydetmediğim için güncelleme gereğide duymamıştım
Arkadaşlar dün hata verdi demiştim fakat kartımdan parayı kesmiş 75 tl ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun yarım yamalak ingilizcemle ticket attım bekliyorum sizce ne yapmalıyım
Arkadaşlar dün hata veriyor demiştim fakat kartımdan para kesmiş ürünü alamama rağmen lütfen sizce ne yapmalıyım ticket attım bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı