Humble Bundle'dan oyun almak

MFO10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Europa Universalis IV almak için araştırma yapıyordum ve Humble Bundle sitesinde şu linki buldum. Ancak sistemin nasıl olduğunu ve oyunu nasıl alabileceğimi bulamadım. 6,84₺'ye direkt alabiliyor muyum acaba? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Humble Bundle oldukça güvenilir bir sitedir, daha önce Outlast gibi oyunları ücretsiz vermiştir. Oyunu satın alınca size kod verilecek, Steam'den etkinleştirip oynamaya başlayacaksınız.

Humble Bundle oldukça güvenilir bir sitedir, daha önce Outlast gibi oyunları ücretsiz vermiştir. Oyunu satın alınca size kod verilecek, Steam'den etkinleştirip oynamaya başlayacaksınız.

Hocam sitenin işleyişini anlayamadım.

EU4'ün olduğu kısımda "pay ₺6.84 or more to also unlock!" yazıyor. Aşağı kısımda da "pay what you want" diyor. Yani ben parayı verince 3 oyun da mı gelecek yoksa üçünden biri rastgele mi gelecek onu anlamadım.
"

Hocam sitenin işleyişini anlayamadım.

EU4'ün olduğu kısımda "pay ₺6.84 or more to also unlock!" yazıyor. Aşağı kısımda da "pay what you want" diyor. Yani ben parayı verince 3 oyun da mı gelecek yoksa üçünden biri rastgele mi gelecek onu anlamadım.
"
6,84 Tl veya daha fazla para yatırdığınızda o 3 oyunu alıyorsunuz.

Güvenilir. Aynı şekilde aldım şimdi EU4'dü sizin konunuzu görüp. Teşekkürler.

Geri
Yukarı