Hunter X hunter güzel mi?

Bence sabredip izlersen çok daha fazla zevk alırsın. Çünkü bazı şeylere şaşırarak izlemek daha iyi olur. En azından büyüsü kaçmaz ama gene de spoiler vereyim. ileride babasını buluyor. Ayrıca hikaye anime ile son bulmuyor manga ile devam ediyor. Bunu da söylemek isterim.

Ayrıca mangada hala devam ediyor tabii buna devam etmek denirse senede 10 bölüm ya çıkıyor ya çıkmıyor.

Arkadaşlar hunter X Hunter'a başlamayı düşünüyorum herkes çok iyi diyor aldığı puanlar falan da çok iyi ama izleyip izlememek konusunda kararsız kaldım. Bilirsiniz animeler de ki ana karakterler genel olarak cool olurlar örneğin izleyenler bilir Tokyo Ghuol'daki kaneki gibi. Ama hunter X Hunter'da ki ana karakter olan çocuk hiç öyle bir izlenim vermiyor. İleriki bölümler de büyüyor mu veya değişiyor mu acaba? Spoiler vermeden anlatırsanız sevinirim.
Benim en sevdiğim animelerden biri.Özellikle güç dengesi ve genel mantık olarak mükemmel bir anime olduğunu düşünüyorum.''Cool'' karakter izlenimi Hunter X Hunter'da ana karakterden ziyade yan karakterler için daha çok yaşanıyor.Ama bana soracak olursanız Gon gördüğüm en havalı karakterlerden biri, böyle karanlık bir havası veya arkadaşlığın gücüyle power up alan bir karakter değil.Daha özgün bir karakter.Diğerleriyle kurduğu ilişkiler ve duygularının çok iyi işlendiğini düşünüyorum.

Birkaç bölüm animeyi anlamaya gayret gösterip dayanırsanız gayet hızlı ve keyif alarak bitirebileceğinizi düşünüyorum.

Geri
Yukarı