HyperX alınır mı?

Ne zaman satın aldınız ? HP modeli mi geldi ?
1-2 ay oluyor alalı. 2.el temiz buldum öyle almıştım. Büyük ihtimalle HP modeli. Mikrofonu ve ses kalitesi hoşuma gitti, gayet yeterli. Uzun sürelerde rahatsız etmiyor. Kumaş pedle kullanıyorum.

1-2 ay oluyor alalı. 2.el temiz buldum öyle almıştım. Büyük ihtimalle HP modeli. Mikrofonu ve ses kalitesi hoşuma gitti, gayet yeterli. Uzun sürelerde rahatsız etmiyor. Kumaş pedle kullanıyorum.
Teşekkürler. 7.1 'inden memnun musunuz

Ne zaman satın aldınız ? HP modeli mi geldi ?
Artık HP bakıyor. Ben de kronik sorunu çıktı. Hepsiburadadan gönderdim geri,1 sene sonra bu sorun oldu. Sıfır gönderdiler direkt. Aramadılar bile.

Amazonda şuan Cloud 2 için indirim var. Ama kırmızı renginde yok. Kırmızı rengi neden bütün sitelerde daha pahalı
Etiket olmuş başka bir şeyi yok. Ben de kırmızı var. Umrumda değil

Genel olarak HyperX'den memnun musunuz, HP bile olsa ? Cloud II veya III 'ü almayı düşünüyorum.

Genel olarak HyperX'den memnun musunuz, HP bile olsa ? Cloud II veya III 'ü almayı düşünüyorum.
Hyperx flight ve cloud 2 kullandım. Çok memnunum ama cloud serisinin sesine alışmak için vakit ver kendine. İlkte bozuk zannedebilirsin. Hele ki son güncellemeyi yapma,eğer ki sorun yaşarsan alışamazsan yap. Alışınca,başka kulaklık almıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…