HyperX Alloy Core 279TL!

Bence pek indirim yok. Yine de fiyatı iyi.

Eki Görüntüle 927329
1615999820497.png

Hayır indirim var. Sadece Itopya'da değil tabii kide.

O kadar bütçe varsa mekanik almak daha mantıklı tabii. Ama param cebimde kalsın diyorsanız bunu da alabilirsiniz.

Indrah falan alsan daha iyi olur ama bu klavye de 279TL'ye güzel.

279TL'ye tam boy, full ayarlanabilir RGB'li, ses tekerlekli ve medya kontrollü, HyperX kalitesinde bir mekanik klavye var mı? Yok :)

Hocam alınmaz. Hem bu klavye mekanik hisli, yani tam mekanik değil. Bu parayla tam mekanik klavye alırsınız.

Bütçeniz varsa mantıklı.

Yorumlarında backspace tuşunun sıkıntı olduğunu ve ışıklandırmanın bazı bölgelerde az olduğunu söylüyorlar.
Tamamdır, teşekkürler <3 . Yakın bir zamanda tavsiye isterim konu açıp, henüz denkleştiremedim parayı :D .

Bütçeniz varsa mantıklı.

Yorumlarında backspace tuşunun sıkıntı olduğunu ve ışıklandırmanın bazı bölgelerde az olduğunu söylüyorlar.

Çınlama sesi varmış ama yayı çıkarıp tekrar taktığında ses azalmış. İncelemelere de baktığımda RGB'sinde bir sıkıntı göremedim.

Peki hocam bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?
İlk attığımda GamePower Warlock'u andırıyor demiştiniz ama o değil. Bence bu bütçeye alınabilir bir Red Switch.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu Banggood'daki bütün klavyeler hoş görünmek zorunda mı ?
Gamakay MK61 beyaz rengine de tutulmuştum. Özellikle kompaktlıkta sınır tanımamasına.

Geri
Yukarı