HyperX alloy Origins 65 nasıldır?

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Selam. Uzun klavye serüvenim sonunda bu klavyeyi satın aldım. 1500TL'ye 2.el. 2 ay kullanılmış. Sizce nasıl klavye kullananlar yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam almadan önce açılmıyor muydu bu konular? Size sormak lazım sizce nasıl?
Hocam 2.el olduğu için uyguna aldım. Diğer baktıklarım 1700'den başlıyordu. Bir de Apex Pro TKL bakıyordum ama 2K'dan fazlaydı. Baya baktım 2.el de alınabilecek fiyatta bu vardı ondan dolayı aldım siparişi kargolayacak. Kullananlar var mı diye yazdım. Klavyenin iyi olduğunu biliyorum sadece.

@Xantern Hocam selam. Sizin bu klavyeyi kullandığınızı biliyorum. Yorumunuz nedir acaba?

Son düzenleme:
@Xantern Hocam selam. Sizin bu klavyeyi kullandığınızı biliyorum. Yorumunuz nedir acaba?

Benim çok beğendiğim bir klavye oldu hocam. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim size. Aqua Switch kullanmıştım ben. Red Switch yerine bulabilirseniz Aqua Switch öneririm.

Benim çok beğendiğim bir klavye oldu hocam. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim size. Aqua Switch kullanmıştım ben. Red Switch yerine bulabilirseniz Aqua Switch öneririm.
Çoktan red switch aldım hocam uyguna geldi bence aldığım kişi Aralık 2022'de almış 2 ay kullandım diyor PC'yi bırakmış. Klavye de temizdi. Diğerleri bu adamın 200-300 fazlasına satıyordu... Asıl isteğim Apex Pro TKL'di ama 2.eli bile 2K'dan fazla.

Geri
Yukarı