HyperX alloy Origins klavyeye meyve suyu döküldü

henwaffles

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, HyperX Alloy Origins klavyeye meyve suyu döküldü. Anında fişi çekip tuşları çıkardım, peçeteyle her yerini kuruladım ve hiç sıvı kalmayana kadar salladım. Sonra tuşlar yapış yapış kalmasın diye silerek tekrar taktım ve 1 - 2 saat geçti. "A" tuşu demin bastığım yerde takılı kaldı. Çıkardım. Switch'in içine sıvı kaçmış sanırım, Switch takılı kalıyordu, bastırıp üfledim ve düzeldi ama uzun vadede sorun yaratabilir diye düşünüyorum. Garantisi devam ediyor. Garantiye versem kullanıcı hatası derler o yüzden ne yapmalıyım?

(20 dakika geçti ve "A" tuşu hala takılı kalıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar benim başımada aynı şey geldi garantiye gönderdim ve yenisiyle değiştirdiler ama HyperX ne yapar bilmiyorum tek çaren garanti gibi duruyor bir şansını dene derim.

Kolonya ile sildim ve 12 saat kurumaya bıraktım. Şu anlık bir sıkıntı yok ama sıkıntı olursa garantiye yollamayı denerim teşekkürler.

kolonya ile sildim ve 12 saat kurumaya bıraktım şu anlık bir sıknıtı yok ama sıkıntı olursa garantiye yollamayı denerim teşekkürler
Sorun yoksa neden göndericeksiniz ki ?

Pardon sorun olursa demişsiniz, gözümden kaçmış, özür dilerim.

Ne oldu nasıl hallettiniz acaba?

Ne oldu nasıl hallettiniz acaba?

Tek tek tüm tuşları çıkardım. Daha sonrasında bir kolonya ve birçok kulak çöpü yardımıyla Switch'lerin içine kolonya girecek şekilde sildim. 12 saat bu şekilde hiç ellemeden beklettim ve düzeldi.

Tek tek tüm tuşları çıkardım. Daha sonrasında bir kolonya ve birçok kulak çöpü yardımıyla Switch'lerin içine kolonya girecek şekilde sildim. 12 saat bu şekilde hiç ellemeden beklettim ve düzeldi.

Eskisi gibi mi oldu yoksa biraz hissettiriyor mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…