HyperX Cloud 2 1840 TL'ye alınır mı?

pisuscosplay

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dostlar.

Amazon'da Prime sahibi oldugum icin Cloud 2'nin 2700 TL'den 1840 TL'ye dustugunu gordum. Sizce alınır mı?

Not: Kullandigim klavye alloy Origins Core. Dart Wireless'ya da PulseFire Haste almayi dusunuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dostlar.

Amazon'da Prime sahibi oldugum icin Cloud 2'nin 2700 TL'den 1840 TL'ye dustugunu gordum. Sizce alınır mı?

Not: Kullandigim klavye alloy Origins Core. Dart Wireless'ya da PulseFire Haste almayi dusunuyorum.

Bence alınmaz ben 2 kez aldım ve ıkısınde de ıgrenc bır mıkrofon kalıtesı mevcut. Kullanmıs oldugum Gamepower Jin 7.1'e tekrar gecınce arkadaslarım oh be dedı resmen o derece dusunun.

Bence alınmaz ben 2 kez aldım ve ıkısınde de ıgrenc bır mıkrofon kalıtesı mevcut. Kullanmıs oldugum Gamepower Jin 7.1'e tekrar gecınce arkadaslarım oh be dedı resmen o derece dusunun.
Sende sıkıntı var kardeşim, Cloud 2'nin mikrofonu G Pro X'ten sonra en kalitelisi.

Sende sıkıntı var kardeşim, Cloud 2'nin mikrofonu G PRO X'ten sonra en kalitelisi.

Su zamana kadar 3 tane denedım 3'te sıkıntılı mı yanı? Reddit ve forumlara bakarsanız YouTube vıdeolarınada mıkrofonunun kotu oldugunu herkes belırtmıs.

Sende sıkıntı var kardeşim, Cloud 2'nin mikrofonu G PRO X'ten sonra en kalitelisi.

Anakart ıle ılgılı bır durum buyuk ıhtımal. Anakarttakı ses codeclerı ne kadar kalıtelıyse o kadar ıyı ses verıyor anlasılan.

Son düzenleme:
Jin'de pad dökülmesi oluyor diyenler var, siz benzer sorun yaşadınız mı, yedek pad bulmak da zor galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…