HyperX Cloud 2 7.1 açınca sesler daha çok geliyor ama bulanıklaşıyor

depakin

Centipat
Daha fazla  
Normal 7.1 olmadan kullanınca bulanık değil fakat 7.1 açınca ses artıyor ama bulanıklaşıyor.

Normal hocam bende de aynı kulaklık var aynı sorun da var. Cloud 2 çok başarılı bir kulaklık ama maalesef 7.1 konusunda akranlarından zayıf.

Normal hocam bende de aynı kulaklık var aynı sorun da var. Cloud 2 çok başarılı bir kulaklık ama maalesef 7.1 konusunda akranlarından zayıf.

Tamamdır çok teşekkür ederim ve mikrofonu konusunda kalitesini anlamış değilim daha 2 gün oldu alalı tavsiye verebilirseniz çok hoş olur.

Tamamdır çok teşekkür ederim ve mikrofonu konusunda kalitesini anlamış değilim daha 2 gün oldu alalı tavsiye verebilirseniz çok hoş olur.
Kulaklığı 6 senedir kullanıyorum. Kalitesine diyecek hiçbir lafım yok hocam ama kulaklığın iki negatif yönü var o da bahsettikleriniz. Mikrofonu biraz zayıf kalıyor ama ben sesimi duyuramama gibi bir problem yaşamadım. Sadece biraz yakın tutmanız lazım. İnternette belki çözümünü bulan vardır mikrofonun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…