HyperX Cloud 2 Abartılmıyor mu?

mimario

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar.

6-7 sene önce Amazon üzerinden Logitech G930 kablosuz kulaklık almıştım. Yaklaşık 5 senenin sonunda hem süngerlerinin deforme olması hem de sağ kulaklıktaki tahminim bir temassızlık kaynaklı ses kesilmesi sorunları gelince kendisini rafa kaldırım kulaklık alayım dedim. Milletin tavsiyesi üzerine HyperX Cloud 2 aldım.

2 Senedir kullanıyorum neredeyse ama şu an tekrardan 7 senelik kulaklığı raftan çıkardım. Bu kulaklık(HyperX Cloud 2) inanılmaz abartılmıyor mu? Yoksa daha önce kullandığım Logitech kalitesi çok üst düzeyde olduğu için bana mı öyle geliyor. Ses kalitesi yerlerde. Bu kadar övülen bir kulaklığın kendine has uygulaması dahi yok. Mikrofonları iki kulaklığın kıyaslamam mümkün dahi değil. 7 yıllık kulaklık resmen cam gibi iletiyor sesi. Ayrıca FPS oyuncuları için ısrarla önerilen HyperX Cloud 2 ile "ses kasmak" inanılmaz zor geliyor bana. Adamın nereden geldiğini anlamaya çalışmakla uğraşıyorum anca.

Bu bağlamda yeni bir kulaklık almayı dahi düşünüyorum. Logitech G930 artık bulunamıyor. Bulunsa dahi çok pahalı(Amazon'dan kargo+vergiler dahil 160 TL'ye almıştım ilk zamanlarda). Bu bağlamda bir kulaklık önerebilir misiniz? Sizce Logitech kalitesini bulabileceğim başka bir kulaklık var mı? Çünkü elimdeki kulaklığın güncel versiyonu diyebileceğimiz G933'ün fiyatı oldukça yüksek seviyelerde.

Geri
Yukarı