HyperX Cloud 2 dip ses geliyor

Bende amazon.tr den aldım bugün geldi. Kulaklığı ses kartına bağlayarak kullanırken ses kartına takar takmaz bir dip ses hakim, özellikle %70 ses düzeyinin üzerinde çok daha bariz bir şekilde belli oluyor. %70 in altındayken gelen dip ses ise oyun discord'ta insanlar konuşurken dahada artıyor ve çok rahatsız ediyor. Fakat doğrudan jack ile anakarta bağlayınca bir sorunla karşılaşmadım. Sanırım bende iade edeceğim, amazondan ilk alışverişimdi, iadenizde nasıl bir yol izlediniz desteğe tam olarak neler yazdığınızdan kısaca bahsedebilir misiniz?
Doğrudur %72 yi geçtiğiniz anda bayağı artıyor fakat ben Windows sesini 15 20 de falan kullanıyorum o yüzden bir sıkıntı olmadı.

Siparişlerinizden iade talebi oluşturabiliyorsunuz sanırım kargolarken vereceğiniz kod çıkıyor onla iade ediyorsunuz. Fakat ben şöyle yapmıştım telefon uygulamasından müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştığınızda iade vs. şeyler seçtikten sonra telefon numaranızı yazıyorsunuz otomatik aranıyor. Oradaki müşteri temsilicisine dediğinizde iade işlemini başlatıyor. Hem maile hem de amazondan MNG kargodan göndermeniz için kod iletiyorlar.
Bu arada iade ederken sebep belirtmenizi beklemiyor amazon.

Bende canlı destek ile iletişime geçtim ve iade işlemini başlattım, iade sebebini burada belirttiğim şekilde yazdım. Yarın kulaklığı kargolayacağım. İade işlemiyle ilgili gelişmeleri buradan paylaşacağım.
Bende canlı destek ile iletişime geçtim ve iade işlemini başlattım, iade sebebini burada belirttiğim şekilde yazdım. Yarın kulaklığı kargolayacağım. İade işlemiyle ilgili gelişmeleri buradan paylaşacağım.
İade işlemi amazon.com.tr üzerinden(satıcı amazon) kulaklığı açıp denememe rağmen sorunsuz gerçekleşti. Şuan için ses kartı olmayan kulaklık arayışı içerisindeyim, genel olarak dip sesin tüm ses kartı olan kulaklıklarda olabileceğini okudum.

Son düzenleme:

İade işlemi amazon.com.tr üzerinden(satıcı amazon) kulaklığı açıp denememe rağmen sorunsuz gerçekleşti. Şuan için ses kartı olmayan kulaklık arayışı içerisindeyim, genel olarak dip sesin tüm ses kartı olan kulaklıklarda olabileceğini okudum.
Ses kartı olmayan iyi bir kulaklık bulabildiniz mi ? Bence cloud 2 aldım iade edeceğim dip ses beni çok rahatsız etti

Yeni konular

Geri
Yukarı