HyperX Cloud 2 hâlâ alınır mı?

hor4tio

Hectopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Herkese merhaba, yeni bir kulaklık alacağım ve bu sefer parasını hak eden kaliteli bir şey almak istiyorum. 7.1 olsun, mikrofonu iyi olsun aynı zamanda da uzun zaman kullanabileceğim bir kulaklık olsun istiyorum ve Cloud 2'ye izlediğim incelemelerden yola çıkarak sıcak bakıyorum. Sizce 800 TL bütçeyle alınır mı? Yoksa daha iyi seçenekler var mıdır?

Alınabilir, halen çok güzel bir kulaklık. Bunlara da bakabilirsin:

Son düzenleme:
Herkese merhaba, yeni bir kulaklık alacağım ve bu sefer parasını hak eden kaliteli bir şey almak istiyorum. 7.1 olsun, mikrofonu iyi olsun aynı zamanda da uzun zaman kullanabileceğim bir kulaklık olsun istiyorum ve Cloud 2'ye izlediğim incelemelerden yola çıkarak sıcak bakıyorum. Sizce 800 TL bütçeyle alınır mı? Yoksa daha iyi seçenekler var mıdır?

Alınabilir.

7.1 özelliği var mı emin değilim ama kendisi hala taş gibi kulaklık.

Bence alınmaz, aldım Cloud 2'yi MH752 stokta olmadığı için ama müzik performansından hiç memnun olmadım, iade edeceğim.
Yani kulaklıklardan çok anlamam. Daha önce çok da kaliteli kulaklıklar kullanmadım. Genelde hep ucuz kulaklık alıp 5-6 ay gibi bir süre kullanıyordum sonra da bozuluyordu zaten. Şuan kullandığım da Razer Kraken X. Kafa bandını kırmıştım bantlayıp kullanıyordum. Her türlü Cloud 2 iyi bir seçenek gibi duruyor. Hem kendi arkadaşlarım dahil diğer birçok insanın da kullandığı bir kulaklık olması güven veriyor insana. Sadece artık eski bir kulaklık sayıldığı için hâlâ yeni çıkan kulaklıklarla rekabet edebiliyor mu diye merak etmiştim.

Geri
Yukarı