HyperX Cloud 2 rahat mı?

00Teoman00

Hectopat
İnternetten bu kulaklığı aldım, almadan önce internetteki ve çevremdeki yorumlar kulaklığın çok rahat olduğu yünündeydi. Bende İtopya'dan kulaklığı aldım ve 1 saat kullandıktan sonra kulağımı ağrıtınca iade talebi oluşturmaya çalıştım fakat bu kadar ilgisiz bir firmayla ilk defa karşılaştım kesinlikle buradan ürün almanızı tavsiye etmiyorum ürünü alırken iyi ama iş iade ya da garantiye gelince firma yüzünüze bakmıyor. Neyse, konumuza dönecek olursak bu kulaklığın bir alışma süreci var mıdır ben mi çok önyargılı yaklaştım acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim şuan farklı kullansamda memlekette gittiğim nette baya ağrıttı ilk başta... Ama sonra kulağıma hiç bu kadar güzel ve şekil bir kulaklık takmadığımı fark ettim ve akışına bıraktım.Hepsi 1'er saat olmak üzere 3-4 de alıştığımı hatırlıyorum.Kulaklık süper canını sıkma

İnternetten bu kulaklığı aldım, almadan önce internetteki ve çevremdeki yorumlar kulaklığın çok rahat olduğu yünündeydi. Bende İtopya'dan kulaklığı aldım ve 1 saat kullandıktan sonra kulağımı ağrıtınca iade talebi oluşturmaya çalıştım fakat bu kadar ilgisiz bir firmayla ilk defa karşılaştım kesinlikle buradan ürün almanızı tavsiye etmiyorum ürünü alırken iyi ama iş iade ya da garantiye gelince firma yüzünüze bakmıyor. Neyse, konumuza dönecek olursak bu kulaklığın bir alışma süreci var mıdır ben mi çok önyargılı yaklaştım acaba?
Hocam af edersiniz ama kulaklığı alıyorsunuz araştırarak açıp deniyorsunuz, herhangi bir arızası vs yok ama rahatsız ediyor diye iade etmek istiyorsunuz, ben firma sahibi olsam cevap bile vermem.

ben ilk aldığım günden beri herhangi rahatsızlık duymadan saatlerce kullanıyorum. Denediğim en rahat kulaklıklardan bir tanesiydi ayrıca. Daha önce de steel series siberia 200 kullanıyordum, hyperx buna oranla çok daha rahat ve hafif geldi. steelseries gözlüklerime baskı yapıyor ve rahatsızlık veriyordu ama bunda böyle bir şeyle karşılaşmadım. ses kalitesi ve mikrofonu da gayet güzel. Cloud 2 ye daha once rahatsız diyen görmemiştim..

Hocam af edersiniz ama kulaklığı alıyorsunuz araştırarak açıp deniyorsunuz, herhangi bir arızası vs yok ama rahatsız ediyor diye iade etmek istiyorsunuz, ben firma sahibi olsam cevap bile vermem.
Normalde hiçbir koşul gerekmeden ilk 14 içinde iade edebiliyorsunuz,sözleşmede yazıyor zaten .Diğer arkadaşların dediğinden yola çıkarak akışına bırakıcam çünkü kulaklık gerek ses kalitesi olsun gerek mikrofonu olsun gerçekten mükemmel .Bir gelişme olursa buraya yazarım :)

1 saatlik kullanım ile iade etmeniz bana saçma geldi biraz, bende Cloud Alpha kullanıyorum gözlük taktığım için ilk aldığım zaman acıtmıştı fakat sonraları düzeldi kulaklıkta hafızalı köpük olduğundan kafa şeklinizi alması biraz zaman alabilir süre tanıyın.

Normalde hiçbir koşul gerekmeden ilk 14 içinde iade edebiliyorsunuz,sözleşmede yazıyor zaten .Diğer arkadaşların dediğinden yola çıkarak akışına bırakıcam çünkü kulaklık gerek ses kalitesi olsun gerek mikrofonu olsun gerçekten mükemmel .Bir gelişme olursa buraya yazarım :)
benim bildiğim ürünün paketi açılmadığı sürece iade edebiliyorsunuz.

Paketi açılıp denenen ürünü kabul etmezler bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı