HyperX Cloud 2 vs Steelseries Arctis 3

Berk4n

Hectopat
350-400 TL civarı güzel bir oyuncu kulaklığı arıyorum, aklımda iki tane kulaklık var birisi HyperX Cloud 2 diğeri de Steelseries Arctis 3. Bunların dışında varsa bir tavsiyeniz alırım. Bir de bu kulaklıkları kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 kullanıyorum. Ses kalitesi hayal kırıklığı. Cloud 2 daha iyi bir tercih olucaktır.
Sonunda ya Benimle aynı görüşte olan biri Oyun oynayacaksanız lütfen ama lütfen gidin Hyperx Cloud 2 alın bırakın eskimiş yorumlarını şuan bile Arctis 3'ü devirir.Turnuvalarda Hyperx Cloud 2 kullanmama rağmen gidip kendime Arctis 3 aldım ve hayal kırıklığımı anlatamam.

Fiyatı bir tık daha arttırmaya karar verdim ve şu an aklımda 2 tane daha kulaklık var birisi Corsair Void Surround USB diğeri Logitech G633 bunları kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Fiyatı bir tık daha arttırmaya karar verdim ve şu an aklımda 2 tane daha kulaklık var birisi Corsair Void Surround USB diğeri Logitech G633 bunları kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
G633 malzeme kalitesi iyi değil çok hassas kırılma ihtimali çok yüksek. Corsair void gayet iyi kulaklık kullandım. Ama yinede Cloud 2 öneririm.

G633'ün ses kalitesini baya övdüler tipide baya güzel duruyo ama dediğin gibi biraz kırılgan dikkatli kullanmak gerekiyor.Cloud 2 düşünüyodum ama nerdeyse fiyatı 450 olmuş bende biraz daha ekleyip daha iyi bişi alırım diye biraz daha bakınmaya karar veridim başka bi kulaklık tavsiyen varsa alırım.

Kulaklığın rahatlığından, ses kalitesinden, mikrofon kalitesinden, sağlamlığından, kutu içeriğinden ve hatta kutu kalitesinden dolayı HyperX Cloud II modelini rahatça tavsiye edebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı