HyperX Cloud 2 Wireless sanal 7.1 vs HyperX Cloud 2 Wireless gerçek 7.1

crexlayne

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller, geçen hafta HyperX Cloud 2 Wireless aldım fakat üstünde comfort yazıyor. Bir arkadaşım bu comfort modeli yani sanal 7.1, bunun legendary sound modeli var gerçek 7.1 dedi. İnternette hiçbir forumda bulamadım fakat bilen arkadaşlar için böyle bir olay var mı? Varsa devasa bir fark var mı?

Comfort modeli:
HyperX Cloud II Wireless Oyuncu Kulaklığı : Amazon.com.tr: Elektronik

Gerçek 7.1 modeli:

Herkese iyi sosyaller, geçen hafta HyperX Cloud 2 Wireless aldım fakat üstünde comfort yazıyor. Bir arkadaşım bu comfort modeli yani sanal 7.1, bunun legendary sound modeli var gerçek 7.1 dedi. İnternette hiçbir forumda bulamadım fakat bilen arkadaşlar için böyle bir olay var mı? Varsa devasa bir fark var mı?

Comfort modeli:
HyperX Cloud II Wireless Oyuncu Kulaklığı : Amazon.com.tr: Elektronik

Gerçek 7.1 modeli:
Hocam videolarda Legendary Comfort ve Legendary Sound yazan iki farklı kutu gördüm. Muhtemelen kutu farklılığı sadece. Sizinkinde sadece Comfort mu yazıyor siyah şeklin içinde?

Hocam videolarda Legendary Comfort ve Legendary Sound yazan iki farklı kutu gördüm. Muhtemelen kutu farklılığı sadece. Sizinkinde sadece Comfort mu yazıyor siyah şeklin içinde?
Sadece hyperx cloud 2 wireless yazıyor hocam. Bende aynı şekilde 2 farklı kutu gördüm. Diğerinde ise hyperx cloud 2 wireless +7.1 yazıyor.

Dosya Ekleri

• IMG-20220404-WA0001.jpeg
    IMG-20220404-WA0001.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 144
Ben şimdiye kadar öyle bir şey duymadım, zaten gerçek 7.1 dediğiniz ürünün kutusunda da Virtual Surround yazmakta.

Dosya Ekleri

• 5ız.jpg
    5ız.jpg
    106,5 KB · Görüntüleme: 154
Bu konu açıklığa kavuştu mu arkadaşlar? HyperX Cloud 2 Wireless Legendary Sound ve Legendary Comfort olarak 2 modelden mi oluşuyor yoksa olay sadece kutu tasarımından mı ibaret?

Yeni konular

Geri
Yukarı