HyperX Cloud Alpha vs HyperX Cloud Alpha S

yok almadim daha sen naptin
çoktaan iade ettim ben Rampage fury x aldım. Kaliteli bişey almak istiyosan cloud Alpha S alma gereksiz pahalı ve haketmiyor fiyatını. Burda bütçen olduğu için sana Rampge Fury X önermem fakat Alpha S almak yerine , Logitech G pro X almanı öneririm.

he dersen ki biraz daha az para vereyim ama kulaklık sesi de güzel olsun , G pro X den daha fazla ses şiddetine ve G pro X ile aynı bass şiddeti var. Gel gör ki ekstra kablosuz. Ama bütçen varsa kaliteli de bişey istiyosan dediğim gibi G pro X daha iyi olur. Sesi bana biraz az gibi geldi ama onu düşünerek internetten al ki iade hakkın olsun. Gidip mağazadan alırsan iade edemezsin.

Çoktaan iade ettim ben Rampage Fury X aldım. Kaliteli bir şey almak istiyorsan Cloud Alpha s alma gereksiz pahalı ve haketmiyor fiyatını. Burada bütçen olduğu için sana rampge Fury X önermem fakat Alpha s almak yerine, Logitech G Pro X almanı öneririm.

He dersen ki biraz daha az para vereyim ama kulaklık sesi de güzel olsun, g Pro X'den daha fazla ses şiddetine ve g Pro X ile aynı bass şiddeti var. Gel gör ki ekstra kablosuz. Ama bütçen varsa kaliteli de bir şey istiyorsan dediğim gibi g Pro X daha iyi olur. Sesi bana biraz az gibi geldi ama onu düşünerek internetten al ki iade hakkın olsun. Gidip mağazadan alırsan iade edemezsin.

ASUS ROG Delta aldim gpro X'de g Hub cok sorunlu.

Alpha s bugün sattım fiyatına kesinlikle değmiyor PUBG için aldım ama sesi çok kısık adam dibine girene kadar zor alıyorsun ayak seslerini, zaten Google'ye Alpha s ses sorunu yaz Reddit'te bile konusu var. Tavsiye etmiyorum.
Evet , adam akıllı bi anakartın veya ses kartın yoksa bence de yetersiz sesi. Cs go da güzel oluyor ama optimize etmişler onu uygulamasından. Sadede cs go da çalışıyor mükemmel bi şekilde. Müzik dinlemek film izlemek Alpha s ile mümkün değil zevk almazsın.

Evet, adam akıllı bir anakartın veya ses kartın yoksa bence de yetersiz sesi. CS:GO'da güzel oluyor ama optimize etmişler onu uygulamasından. Sadede CS:GO'da çalışıyor mükemmel bir şekilde. Müzik dinlemek film izlemek Alpha s ile mümkün değil zevk almazsın.

Gigabyte Aorus X570 Elite anakartım güncel sistemim var ben tavsiye etmiyorum şahsen yine de insanların bileceği iş kullanmadan yorum yapanlardan değilim ama Cloud 2'de kullandım Alpha s te PUBG oynayan biri olarak Cloud 2'ye geri döndüm bunun sesi bir tık daha yüksek.

Bu konuyu daha önce anlatmıştım. Bu durum tamamen ohm değerleri ile alakalı. Ve o anakart ile sorun yaşamamanız gerekiyor aslında. Büyük ihtimalle kulaklığı kasanın önündeki USB girişlerine takarak kullandınız, arka tarafı tercih etmiş olsaydınız bu sorunlar yaşanmazdı gibi geliyor bana.

Belki bir araştıran vardır diye deneyim bırakıyorum buraya.
Arkadaşlar Cloud Alpha S 'in düz Cloud Alpha'dan USB ses kartı dışında ne farkı vardır bilmem ama kendi ses kartı yerine başka bir ses kartı ile(65 ohm üzeri besleyebilen) kullanırsanız verim alırsınız.
Bende Creative Sound Blaster X G1 USB ses kartı var.
Bu ses kartı Cloud 2'nin ses kartından daha iyi. Şu an elimde Cloud 2, Alpha S ve Creative G1 ses kartı var.
Her türlü kombinasyonu denedim. Ses seviyesi olarak ciddi seviyede farkı anlıyorsunuz. Hatta Cloud 2'nin ses kartı G1'den bir tık az ses veriyor. G1 çok başarılı bir ses kartı. Ekstra para vermeye değer mi derseniz hayır değmez. Gidin Cloud Core 3.5mm alın(53mm, 60 ohm). Yanına da minumum 60 ohm besleyebilen bir ses kartı alın hem ucuza gelir hem de aynı performansı alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı