HyperX Cloud Core Wireless vs Cloud 2 Wireless vs Corsair Void Elite

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
HyperX Cloud 2 kablolu kullanıyorum ve Wireless bir modele geçmek istiyorum. Cloud 2 Wireless yorumlarına baktım çoğu kişi şikayetçi çok dip ses sorunu varmış. Şu an kullandığım kulaklıktan çok memnunum ama bu modeller arasında hangisine geçmem daha iyi olur? Bilmiyorum ama önceliğim Cloud Core Wireless ve Void Elite tarafında.

Kablo çok dert etmiyorsan ve dip ses sorunun yoksa da başına dert açma. Void Elite RGB Wireless fiyatı diğerlerine göre uygun. Ve diğer modellere göre çok daha fazla ses çıkaran bir kulaklık. Bilgisayarında hoparlör yoksa bu sayede bunu da karşılamış olabilirsin.

Kablo çok dert etmiyorsan ve dip ses sorunun yoksa da başına dert açma. Void Elite RGB Wireless fiyatı diğerlerine göre uygun. Ve diğer modellere göre çok daha fazla ses çıkaran bir kulaklık. Bilgisayarında hoparlör yoksa bu sayede bunu da karşılamış olabilirsin.

Dip ses tam olarak nasıl oluyor?

Ve çok sese ihtiyacım yok Windows sesini %50 de kullanıyorum Cloud 2 kablolu da ve şu anki kulaklığımdan daha kötü bir kulaklık almak istemiyorum ve FPS oyunları oynuyorum genelde.

@aksiyonel

Son düzenleme:
Cızırtı vs rüzgar sesi gibi bir ses geliyor. Boğuk olduğunu anlıyorsunuz zaten. Cloud 2 Wireless seçebilirsiniz. Ergono misini ve tasarımını beğeniyorum.

Cloud 2 de sesi %72 üstüne alınca ilk defa o dip sesi duydum. Cloud 2 Wireless de aynı böyle mi yani %72 üzerinde mi dip ses yapıyor acaba yoksa direkt her ses düzeyinde mi yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı