HyperX Cloud Flight Wireless vs HyperX Cloud Stinger Core Wireless

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bütçem 1000-1500 TL arası kablosuz olmasına istiyorum sizce belirtiğim kulaklıklardan hangisi alınır tavsiyelerinizi bekliyorum.

HyperX Cloud Stinger Core Wireless oyun kulaklığı HHSS1C-KB-WT/G, beyaz.

HyperX Cloud Flight Wireless Gaming kulaklık HX-HSCF-BK/AM.

Avrupa'dan geliyormuş HyperX Cloud Flight Wireless Gaming kulaklık HX-HSCF-BK/AM model ve 2000 TL buluyor.

Bütçem 1000-1500 TL arası kablosuz olmasına istiyorum sizce belirtiğim kulaklıklardan hangisi alınır tavsiyelerinizi bekliyorum.

HyperX Cloud Stinger Core Wireless oyun kulaklığı HHSS1C-KB-WT/G, beyaz.

HyperX Cloud Flight Wireless Gaming kulaklık HX-HSCF-BK/AM.

Avrupa'dan geliyormuş HyperX Cloud Flight Wireless Gaming kulaklık HX-HSCF-BK/AM model ve 2000 TL buluyor.

Bunların tek artısı Wireless olması tavsiyem bütçe arttırmanız veya kablolu almanız. Bir de ne için kullanılacak?

Bunu takip edin, 1600TL'lere kadar düşüyor düştüğünde alırsınız tavsiyemdir, kablolu olarak da kendi kullandığım Razer BlackShark v2.

Bunların tek artısı Wireless olması tavsiyem bütçe arttırmanız veya kablolu almanız. Bir de ne için kullanılacak?

Bunu takip edin, 1600TL'lere kadar düşüyor düştüğünde alırsınız tavsiyemdir, kablolu olarak da kendi kullandığım Razer BlackShark v2.

Kullanım amacı hem oyun hem de müzik dinlemek olacak.

HyperX Cloud Stinger Core Wireless oyun kulaklığı HHSS1C-KB-WT/G, beyaz bu model kulaklık iş görmez mi şimdi.

Gelince birkaç yorum yaparsanız ürün hakkında çok iyi olur almayı düşünüyorum ama emin olamadım.

Tabii olur. Üründe sınırsız Dolby Atmos desteği varmış. Ayrıca. Amazon'dan aldım beğenmezsen iade ederim diye. Bakalım parasının hakkını verecek mi? Elimde ASUS'u H7 ve Lenovo en üst seviye kulaklığı var. Bunlara karşı nasıl olacak merak ettim. İşin kötü yanı şu an şehir dışındayım ve kasım'ı bulucak kulaklığı test etmem. Bu yüzden biraz geç sonuç yazarım.

Geri
Yukarı