Elektronik HyperX Cloud II 1,350TL!

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Fiyatı gittikçe 2K'ya yaklaşıyordu bir satıcı indirim yapmış.

7.1 performansı iyi değil ve yazılım desteği yok. Bunun yerine üstüne çok az daha ekleyip BlackShark V2 almanızı öneririm.

Edit: BlackShark V2 1300-1500 aralığında geziyorken şimdi 2000 TL'lere çıkmış... ehonomi iyi.

Son düzenleme:
Daha 1 ay bile olmadı Amazon'da 1100 TL idi, gerçekten sıkıldım bu ülkenin bu halinden.

Daha 1 ay bile olmadı Amazon'da 1100 TL idi, gerçekten sıkıldım bu ülkenin bu halinden.
Bunun ekonomiyle çok alakası olduğunu zannetmiyorum. Çok eski bir ürün, büyük ihtimalle şu an üretimi çok azdır.

Bence var. SteelSeries 9 almıştım 2 sene önce yaklaşık 2kya, ara sıra Amazon'dan fiyatına bakıyorum bir 2.5k oluyor bir 4K. Satıcı hep Amazon.

Arctis 9 şu an Amerika'da 200 dolar, Amazon'da ise 3795 TL, yani bunun dolarla alakası yok da ne ile alakası var hocam?

Hala dediğimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz, konuyu başka yere çekiyorsunuz.

Ben konuyu başka bir yere çekmedim ki hocam, Cloud II'nin üretimiyle alakalı bir durum olmadığını söylemeye çalıştım sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…