HyperX Cloud II nasıldır?

Rovert

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün kedim Razer kulaklığımın kablosunu yiyerek koparmış. Ben de yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda HyperX var şu anda Wireless modeli ama anakartımda Wireless yok. Gene de kablosuz kullanabilir miyim? Başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Ben bu kulakligi kullaniyorum. Daha oncesinde kablolusunu da kullanmistim. Ses kalitesi olarak ayni. Anakartinda wireless olmasina gerek yok, benim anakartimda da wireless yok. Icinden cikan USB'yi bilgisayarina takarak kullaniyorsun.

Attığınıza fiyata kesinlikle alınmaz, çok eski ve dip sorunu olan bir kulaklık. Zamanında çok satılmıştır çok kullanılmıştır evet ama şu an bu paraya alınmaz. BlackShark v2'ye yönelin.

Kablosu kopan kulaklıgımda BlackShark V2 X di. Almışken kablosuz bir şey alayım diyordum.

Kablosu kopan kulaklıgımda BlackShark V2 X di. Almışken kablosuz bir şey alayım diyordum.
Kablosuz ürünler kullanmadığım için tavsiye veremeyeceğim aynı kulaklığın kablosuz modeli var fakat fiyatı yüksek

Başka arkadaşlardan tavsiye gelecektir, fakat 2bin tl üstü bir para cloud 2 ye kesinlikle verilmez.

Kablosuz ürünler kullanmadığım için tavsiye veremeyeceğim aynı kulaklığın kablosuz modeli var fakat fiyatı yüksek.

Başka arkadaşlardan tavsiye gelecektir, fakat 2bin TL üstü bir para Cloud 2'ye kesinlikle verilmez.

Cloud 2'yi kim kullanıyorsa genelde çok memnunlar, sen neyi sevmedin. 3.5k beni aşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı