Çözüldü HyperX Cloud II Wireless sesi boğuk geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BilyDAG35

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
KGM
Gamepower Medusa kulaklığımı uzun süre kullandıktan sonra yeni bir kulaklık almak istedim, almışken de şu an çoğu kişi tarafından tavsiye edilen Cloud 2 Wireless almak istedim. Bugün geldi kulaklığım, video, müzik vs. dinleyince sıkıntı yok ancak CS:GO'da ses sanki boğuk geliyor. Bunun bir sebebi var mı, yoksa kulaklığın sesi böyle mi? 7.1'i kablolu modelinde ses kartının üzerinden açıp kapatabiliyormuşuz. Bu wireless modeli nereden kapanıyor bilen varsa açıklayabilir mi?

Çözüm
Gamepower Medusa kulaklığımı uzun süre kullandıktan sonra yeni bir kulaklık almak istedim, almışken de şu an çoğu kişi tarafından tavsiye edilen Cloud 2 Wireless almak istedim. Bugün geldi kulaklığım, video, müzik vs. dinleyince sıkıntı yok ancak CS:GO'da ses sanki boğuk geliyor. Bunun bir sebebi var mı, yoksa kulaklığın sesi böyle mi? 7.1'i kablolu modelinde ses kartının üzerinden açıp kapatabiliyormuşuz. Bu Wireless modeli nereden kapanıyor bilen varsa açıklayabilir mi?

Driver'ını indirmediysen indir. İndirdiysen açıp ayarlarını sıfırlamayı dene.

Geri
Yukarı