HyperX Cloud ll Wireless 2500 TL'ye alınır mı?

Tabi ki Amazon'dan almanız daha iyi hocam.
Zaten gönderici ve satıcı Amazon'un kendisi.
21423.png

Ben kullanıyorum bu kulaklığı. Dip ses sorunu bende de vardı, USB uzatma kablosu ile çözdüm şu an çok çok az geliyor oturup onu duymaya çalışman lazım duymak için.
20230221_205050.jpg

Adamlar çözümü yazmış zaten support kısmında:

Adsız.png

Almadan bilmen gereken şey şu, bu Kingston tarafından üretilen kulaklık değil artık, HP HyperX'i satın aldı. Artı virtual 7.1 ile değil DTS:X lisansıyla geliyor. Ben aşırı memnunum, kulaklığı aldıktan sonra Haste Wireless mouse ve Alloy Origins klavye de aldım. Başka sorun varsa sorabilirsin.

Ben kullanıyorum bu kulaklığı. Dip ses sorunu bende de vardı, USB uzatma kablosu ile çözdüm şu an çok çok az geliyor oturup onu duymaya çalışman lazım duymak için.
Eki Görüntüle 1677626

Adamlar çözümü yazmış zaten Support kısmında:

Eki Görüntüle 1677627

Almadan bilmen gereken şey şu, bu Kingston tarafından üretilen kulaklık değil artık, HP HyperX'i satın aldı. Artı Virtual 7.1 ile değil DTS: X lisansıyla geliyor. Ben aşırı memnunum, kulaklığı aldıktan sonra haste Wireless mouse ve alloy Origins klavye de aldım. Başka sorun varsa sorabilirsin.

İtopya'da şu an 2500 alsam mı 1 saattir Amazon İtopya geziyorum inan klavye bende düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1677626

Adamlar çözümü yazmış zaten Support kısmında:

Eki Görüntüle 1677627

Almadan bilmen gereken şey şu, bu Kingston tarafından üretilen kulaklık değil artık, HP HyperX'i satın aldı. Artı Virtual 7.1 ile değil DTS: X lisansıyla geliyor. Ben aşırı memnunum, kulaklığı aldıktan sonra haste Wireless mouse ve alloy Origins klavye de aldım. Başka sorun varsa sorabilirsin.

USB uzatma kablosu yanında mı geliyor kutu içeriği mi?

@KatsumotoSan
USB uzatıcı kutu içeriği mi ve klavye gelecek olursam HyperX alloy Origins 65 mini düşünüyorum?

Son düzenleme:
İtopya'da şu an 2500 alsam mı 1 saattir Amazon İtopya geziyorum inan klavye bende düşünüyorum.

USB uzatma kablosu yanında mı geliyor kutu içeriği mi?

@KatsumotoSan
USB uzatıcı kutu içeriği mi ve klavye gelecek olursam HyperX alloy Origins 65 mini düşünüyorum?
USB uzatıcı Haste Wireless mouse ile geldi, kulaklığın kutu içeriğinde yok normalde.

HyperX Alloy Origins 65 Aqua kullanıyorum, PBT keycap'ler olsun, tactile switchleri olsun, per key RGB olması olsun inanılmaz memnunum. Beni en çok memnun eden ise malzeme kalitesi, taş gibi bir klavye eve hırsız girse bununla saldırabilirsin, rahatlıkla kafa yarar. Bunun iki katı fiyatta klavyelerde bu sağlamlıkta gövde yok.

20230222_062817.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı