Hyperx Cloud Orbit S vs Corsair Virtuoso

Diğerleri hakkında pek bir fikrim yok ama bu modelde bayağı kalitelidir. @Teacher80 kullanıyordu kullanıcı deneyimleri aktarabilir.

Huperx Cloud Orbit S çok kaliteli ses veriyor. Bildiğimiz dinamik hoparlörler yerine Audezee firmasının patentli teknolojisi olan planar manyetik hoparlörler kullanıyorlar. Ama inceleme videolarına bakınız, konfor, ince püf noktaları vs. ile ilgili şeyler var. Bunları bilerek alın.
Corsair Virtuoso, Logitech Pro X Wireless, Razer Blackshark V2 Pro denkler. Yine konfor anlamında Virtuoso'nun inceleme videolarına bakın.
Blackshark V2 Pro incelemem:

Huperx Cloud Orbit S çok kaliteli ses veriyor. Bildiğimiz dinamik hoparlörler yerine Audezee firmasının patentli teknolojisi olan planar manyetik hoparlörler kullanıyorlar. Ama inceleme videolarına bakınız, konfor, ince püf noktaları vs. ile ilgili şeyler var. Bunları bilerek alın.
Corsair Virtuoso, Logitech Pro X Wireless, Razer Blackshark V2 Pro denkler. Yine konfor anlamında Virtuoso'nun inceleme videolarına bakın.
Blackshark V2 Pro incelemem:
Peki JBL Quantum 800 nasıldır?

Pek bir bilgim yok. İncelemelere bakarken yazılımına da bakın, oyunlar vs. için çok işe yarar özellik olabiliyor kulaklığına göre.

Orbit S asıl ürün değil. Asıl ürün Audeze Mobius modelidir. Audeze Mobius modeli de oldukça iyi bir modeldir. Ama 3000 TL verilir mi, tartışılır. Virtuoso'den daha iyi olduğu kesin, orası ayrı.

O kulaklık 9700 TL hocam.
Ben Audeze Mobius'u al demedim ki :D Orbit S hakkında inceleme bulamazsan Audeze Mobius hakkında yazılan incelemelere de bakabilirsin anlamında ve kulaklığın ana üreticisinin kim olduğunu söylemek babında dedim.

Virtuoso'nun ciddi anlamda konforsuz bir kulaklık olduğu yazılıyor hemen hemen tüm incelemelerde. Ben de bir dönem almak için araştırmıştım, konfor konusundaki şüphelerim nedeniyle vazgeçtim.

Geri
Yukarı