HyperX Cloud Stinger düşük mikrofon sesi sorunu

Yamha0

Hectopat
Bilgisayarımda video çekiyorum, normalde iyi bir mikrofonum vardı o bozuldu ben de bu kulaklıklı mikrofon aldım.
Almadan önce konu açtım, buradan bazı videolar ve önerilerde bulundu arkadaşlar ben kulaklık test videolarına baktıgım zaman mikrofon gayet kaliteli ve anlaşılır. Bilgisayarımda örnek Bandicam gibi programlarla video çektiğim zaman sesim az geliyor, dip sesini yükseltiyorum bu sefer o zaman da cızırtı çıkıyor. gürültü engelleyici kullanıyorum, yani Windows 10 var bende. Ses ayarında gürültü engelleyici diye bir şey var onu da açtım ama sonuç hala aynı. Sesim net bir şekilde videoya gelmiyor ve az geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
mikrofon ses düzeyini %15 mikrofon basını 30 olarak ayarla. Monitörden, dip ses 0 DB olana kadar mikrofon ses düzeyini açabilir veya kısabilirsiniz. Kullanılmayan ses portlarındaki subwoofer vb cihazları sessize almak ta dip sesi azaltacaktır.

Hocam Ben Analamadım tam olarak aşamalı anlatırmısnız masaütsü -şu vs gibi diyer insanlar aynı mikirofonla ayar yapmadan gayet güzel iş çıkartıyor lar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı