HyperX Cloud Stinger PC jakı algılamıyor

edizkurtz

Hectopat
Şimdiden yanlış yere açtıysam affola. Ben 2 hafta önce HyperX Cloud Stinger aldım her şey sorunsuzdu bi PES gireyim dedim ses yok anlamadım sonra ne yaptıysam olmadı galiba PC jakı algılamıyor çıldıracağım hiçbir ses yok. Yardım edin.

Arkadaşlar konuyu nasıl kapatamadığımı bilmediğim için kapatamıyorum sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet şu an özelliklerimi karşılıyor tek sorunu deri olması kulağımı terletiyor ama tavsiye ederim net fiyatını hakediyor battle royale gibi oyunlarda 10 metredeki çalının sesini falan duyuyorum çok garip geldi bana ama güzel anlamda fiyat performans kulaklığı diyebilirim. Mikrofonu kendinize göre ayarlıyabiliyorsunuz yeri sabit değil içinden bükülebilir tel geçirmişler harika olmuş kendinize göre ayarlıyabilirsiniz mici kaliteli
Geç cevap verdiğim için özür dilerim bu aralar yoğunum

Son düzenleme:
Evet şu an özelliklerimi karşılıyor tek sorunu deri olması kulağımı terletiyor ama tavsiye ederim net fiyatını hakediyor battle royale gibi oyunlarda 10 metredeki çalının sesini falan duyuyorum çok garip geldi bana ama güzel anlamda fiyat performans kulaklığı diyebilirim. Mikrofonu kendinize göre ayarlıyabiliyorsunuz yeri sabit değil içinden bükülebilir tel geçirmişler harika olmuş kendinize göre ayarlıyabilirsiniz mici kaliteli
Geç cevap verdiğim için özür dilerim bu aralar yoğunum

Kardeşim bende de aynı kulaklık var. Resimdeki gibi bilgisayarda kulaklık gözükmüyor. Kulaklık çalışıyor ama sağ,sol,arka,ön sesleri asla ayırt edemiyorsun. Sende bilgisayarda Hyperx Cloud Stinger diye kulaklık gözüküyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntıdssdsı.PNG
    Ekran Alıntıdssdsı.PNG
    6,5 KB · Görüntüleme: 172
Realtek HD Audio ayarlarına gidin. Benimde algılayıp ses vermiyordu. Ordan kurcaladım birşeyleri ama rastgele değil, ordaki yazıları okursanız belki işinize gelecek birşey bulursunuz. Eğer ses ayarlayıcınız Realtek değilse onun ayarını yapabileceğiniz bir uygulama bulun

Son düzenleme:
Realtek HD Audio ayarlarını kaldırdım. Windows 10 64 bit için doğru indirme linki bulamıyorum. Realtek sitesinde karışık biraz. Sen nerden indirdin acaba ?

Dostum ben pcyi aldığımdan beri bu uygulama var. Bir yerden indirmedim. Bir konu açarakta Realtek programını nerden indireceğinizi bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı