HyperX Cloud Stinger vs HyperX Cloud Core

Hangisi?

• HyperX Cloud Stinger

Oy: 26 70,3%
  • HyperX Cloud Core

Oy: 11 29,7%

• Oy verenlerin toplamı
    37

Maybach

Kilopat
Makaleler
2
Selamlar. Arkadaşlar bana hem mikrofonu gerçekten iyi olup, hemde sesin hakkını veren bir kulaklık lazım. Araştırmalarım sonucu HyperX Cloud Core'un gerçekten iyi bir mikrofona sahip olduğunu öğrendim. Tasarım olarak da gayet hoşuma gitti. Onu alacaktım fakat HyperX Cloud Stinger'i görene kadar. Aralarında 30 lira gibi bir rakam var. Hangisi daha iyidir, hangisini almalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Hyperx Cloud Core'u önerirdim. Kendini dünyaya ispatlamış bir model. Tasarımı rahatlığını garanti ediyor. Stinger modeli hakkında pek araştırma yapmadım. Onun dışında Steelseries Siberia 200, Asus Cerberus ve Strix 2.0 modellerine de göz atabilirsin ama ben yine Cloud' u tercih ederdim.

@Murat5038 doğrusu Stinger'a tasarım olarak çokta ısınamadım ama yeni olduğu gerekçesiyle daha güncel ve daha iyi olduğu düşüncesi de aklımdan çıkmıyor. Buda beni ona doğru sürüklüyor :) Aralarında çokta büyük bir performans farkı yoksa Cloud Core düşünebilir miyim?

@chuk haklısın tasarım olarak gerçekten rahat olduğunu belirtiyor lakin dediğim gibi güncel olması beni en çok çeken. :D

Kararımı Stinger olarak değiştirdim. (y)

Ürünü Adeks Store'dan aldım. Yanında bir de HyperX Fury Large Mousepad hediyesi varmış. İşime geldi tabii.. :D İsterseniz daha sonra detaylı incelemesini de yaparım.

@Murat5038 doğrusu Stinger'a tasarım olarak çokta ısınamadım ama yeni olduğu gerekçesiyle daha güncel ve daha iyi olduğu düşüncesi de aklımdan çıkmıyor. Buda beni ona doğru sürüklüyor :) Aralarında çokta büyük bir performans farkı yoksa Cloud Core düşünebilir miyim?

@chuk haklısın tasarım olarak gerçekten rahat olduğunu belirtiyor lakin dediğim gibi güncel olması beni en çok çeken. :D

Kararımı Stinger olarak değiştirdim. (y)

Ürünü Adeks Store'dan aldım. Yanında bir de HyperX Fury Large Mousepad hediyesi varmış. İşime geldi tabii.. :D İsterseniz daha sonra detaylı incelemesini de yaparım.
kanka almayı düşünüyorum da nasıl kulaklık ne gibi sorunları var?

Geri
Yukarı