Hyperx Cloud Stinger vs Rampage SN-RW1 vs SS Siberia 200

Hangisini Önerirsiniz ?

• Rampage SN-RW1

• Hyperx Cloud Stinger

• SS Siberia 200

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

emiralbayrak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu üçünden birini almayı düşünüyorum. Bugün alacağım. Farklarını söyler misiniz? Gözlüklüyüm. Gözlükle beraber kullanacağım için hangisi daha az rahatsız eder? 3 sene kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar bu üçünden birini almayı düşünüyorum. Bugün alacağım. Farklarını söyler misiniz? Gözlüklüyüm. Gözlükle beraber kullanacağım için hangisi daha az rahatsız eder? 3 sene kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.
Bende onlar arasında kaldım kardeşime alacağım karne hediyesi olarak. Oyuncu kulaklığı istiyor. Çok araştırdım. Bu üçü arasında kaldım.

Cloud Stinger öneririm. Snopy markasına bulaşmayın.
Neden snopye bulaşmayalım ? Ayrıntıya iner misiniz ?

Kalitesiz, Çin'den dandik ürünleri alıp marka basıp satıyorlar. 7.1 diyorlar ama kimin 7.1'i olduğunu söylemiyorlar. Sitelerinde Dolby veya DTS sertifikası göremedim. Yani bir şeyler yazıyorlar ama kaynakları yok. Uzak durun.

Kalitesiz, Çin'den dandik ürünleri alıp marka basıp satıyorlar. 7.1 diyorlar ama kimin 7.1'i olduğunu söylemiyorlar. Sitelerinde Dolby veya DTS sertifikası göremedim. Yani bir şeyler yazıyorlar ama kaynakları yok. Uzak durun.
Snopy Rampage Sn-rw1 de titreşim varmış diyorlar. Mikrofonu da iyiymiş. Çocuğa alsam 14 yaşında. Kaç yıl kullanır onu ?

Birde. Steelseries sibera 200 Nasıldır ? Hepsiburada da 180 TL'ye düşmüş.

Titreşim ne işe yarayacak? Ben size her şeyi açıkladım. Kalitesiz ve güvensiz marka. Uzak durun. Daha fazla bir şey söyleyemem. Siberia 200 hem eskidi hem de pek rahat olmayan bir kulaklık.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı