HyperX Fury s vs. Klasse Longteng

Phaulker

Hectopat
Daha fazla  
Selam, şu an Gamepower RGB100 modelini kullanıyorum fakat ömrünü yavaşça yitirmeye başladı. Gerek RGB'si gerek kayganlık konusunda yavaşlık hissediyorum, ek olarak çok fazla kir ve pislik yapışıyor bu bendende kaynaklanıyor olabilir. Şu sıralar yeni mouse pad araştırıyorum ilk yayıncılardan ve arkadaşlarımdan gördüğüm HyperX Fury s Pro Speed modeli vardı. Sonradan biraz konularda gezinince gerçekten Speed olmadığını öğrendim ve Fury s Pro kayganlık konusunda daha iyiymiş. Şu anda aklımda Klasse Lonteng var ben 1000DPI 0.545 sens ile Valorant gibi FPS oyunlar oynuyorum. Sanırım DPI'ım diğer FPS oyuncularına göre hızlı geliyor, o yüzden bu Klasse Lonteng düşünüyorum olumsuz bir yorumu yokmuş ve fiyatları cidden birbirine yakın sizin düşünceniz nelerdir? Kullanan kişiler ve bilgili kişiler detaylı yazarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Not: Mouse olarak Razer Viper Mini kullanıyorum orijinal skratezler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 sene boyunca gigantus V2 kullandım ve 1 hafta önce longteng e geçtim ve daha hızlı geldi bana malzeme kalitesi iyi. Ama alıştım şu an longteng e ve tavsiye ederim.

Geri
Yukarı