HyperX klavyedeki tuşlar gerektiği gibi çalışmıyor

Emirpx32

Femtopat
Daha fazla  
Klavyem:

(Red Switch)
(Amerikan)

Herhangi bir oyun yazarken veya bir şey yazarken N, ESC ve birkaç tane tuş ilk basışımda işlemiyor ya 2 kere yazıyor ya da hiç yazmıyor bunun bir nedeni var mı her şeyi denedim kabloyu değiştir taktığım portu değiştirdim ne biliyorsam yaptım fakat hala aynı şey yaşanıyor HyperX programını indirdim keyboardun versiyonlarını değiştirdim fakat çaresini bulamadım tamire göndermek de istemiyorum 2 hafta içinde geri gönderirlermiş fakat 1 aya gelir diye göndermek istemiyorum bildiğiniz bir şey varsa paylaşabilir misiniz?

Anladığım kadarıyla 2 tuşa aynı anda basınca algılamıyor doğrumu? Eğer öyleyse klavyende anti ghosting olmayabilir

Anladığım kadarıyla 2 tuşa aynı anda basınca algılamıyor doğrumu? Eğer öyleyse klavyende anti ghosting olmayabilir
yok hocam mesala tuşa tıklıyorum N tuşuna yazmıyo yani bi temazsızlık mı var yoksa başka bir nedeni mi var 10 kere n tuşuna tıklıom n,n,n,n,n,n,n 7 kere n yazıyor bu bir tuşta iki tuşta değil 5 tane 6 tanede böyle

Sorun donanımsal gibi görünüyor. Garantiye göndermek zorundasınız ve bu fiyatta bir klavye için düşünmeden göndermelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı