HyperX Pulsefire Core Alınır Mı?

Razer Deathadder Essential nasıl bir fare? @Sylveon eski diyor fakat bildiğim kadarıyla Deathadder Elite'den 1 sene sonra çıktı (2018). 250 TL gibi bir fiyatı var ona değer mi bu para.
Razer deathadder esential eski bir model Razer deathadder elite ile alakasi yok (Hem fiyat olarak hem özellik olarak) Razer deathadder elite arasında ucurum gibi fiyat ve özellik farkı var.Ayrıca Razer Deathadder Essential (Deathadder) serisinin ilk mousesi bu yuzden internette 300 den pahalisini göremezsin. Razer Deathadder yeni model iken Essential 2013 de cikti
Hocam yanlış anlamayın sizi bozmak için demedim üstteki cümleyi sadece bir yanlışı düzeltmek için.

220 düşük bir değer mi?
Evet 220 IPS Razer Deathadder Elitenin 450 IPS değerinin yaninda düşük bir değer ancak piyasadaki bir cok mousenin ustunde bir değer

Razer deathadder esential eski bir model Razer deathadder elite ile alakasi yok (Hem fiyat olarak hem özellik olarak) Razer deathadder elite arasında ucurum gibi fiyat ve özellik farkı var.Ayrıca Razer Deathadder Essential (Deathadder) serisinin ilk mousesi bu yuzden internette 300 den pahalisini göremezsin. Razer Deathadder yeni model iken Essential 2013 de cikti

Evet 220 IPS Razer Deathadder Elitenin 450 IPS değerinin yaninda düşük bir değer ancak piyasadaki bir cok mousenin ustunde bir değer
Deathadder Essential'ın videosuna bakarsanız Razer'ın kanalında en yeni Deathadder (2018) olduğunu görebilirsiniz. Elite ile arasında çok fark var biliyorum fakat kötü bir mouse olmadığını düşünüyorum.
Bu sosyal rütbeleri pek umrumda değil ama teşekkür ederim.

Essential modeli için demişkem karıştırmışımdır.

Windows 10 kullanıyorsunuz diye düşünüyorum niye böyle bir şey sıkıntı olsun?
Windows 10 kullansam niye dert olsun ki? Windows 7 Ultimate kullanıcısıyım.
Pulsefire Core beni üzer mi Logitech M171'den geçeceğim.
Pulsefire FPS PRO 210 TL, Deathadder Elite 240 TL, Pulsefire Core 140 TL efsane fiyatlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı