HyperX PulseFire Haste vs Glorious Model O

RGB isterseniz Model O, istemezseniz Haste iyidir. İkisi de çok iyi mouse zaten, gözünüze hoş geleni alabilirsiniz. Model O almayı tercih ederseniz satıcıya versiyon 2 mi diye sorun, ilk versiyonlarda kablolarla ilgili sıkıntı oluyordu.

Haste de RGB var, biliyorum fakat Model O kadar şık değil bence. Özellikle beyaz olan.

Nasıl yani? Malzeme kalitesi olarak söylüyorsanız sanmıyorum, delikli ve hafif diye malzemenin kalitesinden kısmıyorlar sadece malzemeyi kısıyorlar

Çünkü oyunlarda sinirlendiğimde arada elimle kaldırıp masaya vuruyorum. (özelliklede Valorant'ta)

Yeterince sert vuruyorsanız delikli deliksiz fark etmez, fareye zarar verebilirsiniz. Size garanti veremem.

Onun dışında sensör, skatez farkı vesaire var mıdır?

Ben ekleyeyim model o piyasadaki en iyi stok skatezlerden birine sahiptir ama Haste'de yeterlidir model o sensörü daha iyi ama farkı anlayamazsınız model o 69 gram iken haste 61 gram bu verilere bakarsanız elinize em iyi oturanın alın.

Haste 3335 kullanıyor, Model O ise 3360. Haste'nin sensörü daha iyi.

Haste 3335 kullanıyor, model o ise 3360. Haste'nin sensörü daha iyi.

Hocam bunu yazarken kablosuz modellerini düşündüm o yüzden öyle ama bence 400 IPS zaten standart olmalı kendi deneyimlerinden söylüyorum 400 IPS 800 dpı> 300 IPS 1600 DPI zaten direkman haste 3-0 önde başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…